• $ 5,6803
  • € 6,3734
  • 259.726
  • 101089
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Şarkıcı Emrah'ın neşesini kaçıran soru!

Şarkıcı Emrah, önceki akşam bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ebru Çolak’tan dünyaya gelen oğlu Tayfun Erdoğan’ın askere gitmesi sorulunca bir anda neşesi kaçan Emrah, gazetecilere, "İyi akşamlar" diyerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Şarkıcı Emrah, önceki akşam bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Mağazaları gezen  şarkıcı, bir süre spor ayakkabılara baktıktan sonra beğenmeyerek mağazadan çıktı.

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Emrah, yakında zamanda çıktığı Avrupa turnesinin güzel geçtiğini söyledi. Ebru Çolak’tan dünyaya gelen oğlu Tayfun Erdoğan’ın askere gitmesi sorulunca bir anda neşesi kaçan Emrah, gazetecilere, "İyi akşamlar" diyerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Tayfun Erdoğan, askere gitmeden önce annesi ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı. ayfun yayınladığı kareye şu notu düşmüştü:

Dimdik gidiyorum, boynum bükük olarak değil asla merak etme annem.... Bugünümde de yanımda oldun, her günümde olduğun gibi... Yine kimseye gerek olmadığını gösterdin koca yürekli annem... Herkes Allah’a emanet olsun, yarın birliğimize teslim oluyoruz.

(Habertürk)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Kansızlık hangi durumlarda oluşur?<br />
Kansızlık nelere yol açar?<br />
Kansızlığın belirtile

Kansızlık Belirtileri Nelerdir? Kansızlık İçin Hangi Besinler Tüketilmeli? | Diyet Günlüğü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Bungee Jumping yaparken 92 metreden kafa üstü yere çakıldı

Kediden kurtarıp, bakımını yaptığı yavru karga yanından ayrılmıyor