• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
25 Mart 2021 Perşembe 12:17 | Son Güncelleme:

Şarkıcı Ebru Polat'ın son görüntüsü korkuttu!

Şarkıcı Ebru Polat'ın son görüntüsü korkuttu!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme gelen Ebru Polat ve sevgilisi Tolgahan yıldız, geçtiğimiz düzenlenen bir etkinlikte boy gösterdi. Ebru Polat'ın koltuk değneği ile yürümesi dikkat çekerken evde talihsiz bir kaza geçirdiğini açıkladı. Polat, 'Evde yürürken ayağım takıldı, merdivenden düştüm. Ayak bağ dokum yırtılmış üçüncü dereceden' dedi.

Son dönemde yaptığı açıklamalar ve dikkat çeken sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiren Ebru Polat, son görüntüsü ile sevenlerini korkuttu. Ebru Polat, sevgilisi Tolgahan Yıldız'la katıldığı törende koltuk değneğiyle yürürken görüntülendi.

Posta'nın haberine göre; Ebru Polat, evde talihsiz bir kaza geçirdiğini ifade ederek şunları söyledi: 'Evde yürürken ayağım takıldı, merdivenden düştüm. Ayak bağ dokum yırtılmış üçüncü dereceden'

Açıklamalarına devam eden Ebru Polat salık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Polat, 'Tedavi oldum. Şimdilik kötü bir şey yok. Doktorlar iyi olduğumu ve iyileşeceğimi söylediler' dedi.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de