• $7,6191
  • €8,8934
  • 458.557
  • 1119.56
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
16 Eylül 2020 Çarşamba 21:48 | Son Güncelleme:

Şans Kapıyı Çalınca'yı sunacak yeni isim belli oldu

Şans Kapıyı Çalınca'yı sunacak yeni isim belli oldu

Yıllar sonra yeniden başlayan Şans Kapıyı Çalınca yarışmasının sunuculuğunu üstlenen oyuncu Ferit Aktuğ ayrılma kararı aldı. Bu kararın ardından format değişikliği yapan Şans Kapıyı Çalınca yarışmasının da yeni sunucusu açıklandı. Artık programı ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ sunacak.

Şans Kapıyı Çalınca yarışmasının sunuculuğunu üstlenen oyuncu Ferit Aktuğ ayrılma kararı aldı. Bu ayrılık kararının ardından programın formatında değişikliğe gidildi. Başarılı oyuncu Ferit Aktuğ ise yeni bir projeyi değerlendiği için ayrıldığını sevenleriyle paylaştı.

YENİ SUNUCU BELLİ OLDU

Salı akşamları ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Şans Kapıyı Çalınca yarışmasının yeni sunucusu Emre Altuğ oldu. Programa katılan yarışmacılara kuliste de Berna Keklikler eşlik edecek.

YARIŞMANIN YENİ FORMATI NEDİR?

Yapılan değişikliğe göre yarışmaya iki değil üç aile katılacak. Üç yarışmacı evlerine götürülen oyunlarda ve Salı günleri stüdyoda ilk kez görecekleri sürpriz oyunlarda birbirlerine karşı ter dökecekler. Yarışmanın ilk oyunu olan ‘Avantaj Oyunu’nda üç yarışmacı da aynı anda yarışacak ve en başarılı olan aile, başka bir uygulamaya gerek olmadan finale kalacak. Avantaj oyununda başarısız olan diğer iki yarışmacı aile, yarı finalde kendileri için hazırlanan üç oyuna çıkacak. Eğer bu üç oyundan iki tanesini kazanarak rakibini elerse finale kalma avantajına sahip olacak. Finale kalan iki aile 50 Bin TL'lik ödülü kazanmak için sürpriz oyunlarda kıyasıya mücadele edecek. Programın sonunda heyecan daha da artarken yarışmayı kazanan aile tam tamına 50 bin liralık büyük ödülün de sahibi olacak.

<p>Editör: Eda Cabul</p>

Hangi filmler vizyonda?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bayburt'ta 3 bin yıllık yeraltı şehri: Aydıntepe

Fırat Nehri üzerine kurulan ''zipline'' ilgi odağı oldu