• $8,0952
  • €9,5685
  • 494.946
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Temmuz 2020 Perşembe 09:19 | Son Güncelleme:

Şans Kapıyı Çalınca başvurusı nasıl yapılacak? Şans Kapıyı Çalınca büyük ödül ne kadar?

Şans Kapıyı Çalınca başvurusı nasıl yapılacak" Şans Kapıyı Çalınca büyük ödül ne kadar"

Şans Kapıyı Çalınca yarışması oyuncu Ferit Aktuğ'un sunumuyla ATV ekranlarında başlayacak. Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği yeni yarışma programı 28 Temmuz salı günü saat 20:00'da ekranlara gelecek. Şans Kapıyı Çalınca yarışması, muhteşem aileleri, sıra dışı oyunlarıyla ekrana taşıyacak.

Şans Kapıyı Çalınca, muhteşem aileleri, sıra dışı oyunlarıyla ekrana taşıyacak. Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği yeni yarışma programı 28 Temmuz salı günü saat 20:00'da yayın hayatına başlayacak. Programının sunuculuğunu ise oyuncu Ferit Aktuğ yapacak. Yarışmada el ve vücut becerisi, ezber, hafıza ve görsel tanıma yeteneği gerektiren oyunlar oynanacak.  

ŞANS KAPIYI ÇALINCA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Şans Kapıyı Çalınca yarışmasına başvurular Atv'nin resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir.


ŞANS KAPIYI ÇALINCA BÜYÜK ÖDÜL NE?

Şans Kapıyı Çalınca aile babasının, bir hedef için çalışması, başarması ve bunu ‘kader anı’ denilen yarışma sahnesinde tekrarlamasına dayalı bir yarışmadır.

Aile babalarının ailesi adına 50 bin lira kazanmak için mücadele ettiği bir programdır. Programda el ve vücut becerisi, ezber, hafıza ve görsel tanıma yeteneği gerektiren oyunlar oynanacaktır. Ailelere birkaç gün çalışarak gerçekleştirebileceği oyunlar verilir.

Evlerine oyun mekanizmaları bırakılır ve uzmanlar eşliğinde oyunların nasıl yapılacağı öğretilir. Oyunların tamamı bir kaç gün sonunda yapılabilecek oyunlardır. Aileler evlerinde çalıştıktan sonra stüdyoya gelip oyunu gerçekleştirebilirlerse 50 bin liranın sahibi olurlar.

Şans Kapıyı Çalınca programı sıra dışı oyunların ve eğlencelik sohbetler ile yürüyen bir yarışma programıdır. Ayrıca aile içi dayanışmanı. Önemini ve güzelliğini hatırlatan, aile reisinin, babanın ailesi için ne kadar mücadeleci olduğunun ve onlar için her şeyi yapabileceğini gösteren bir içeriği sahiptir.

<p class=''>Editör: <a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></

Sınav kaygısıyla nasıl baş ederiz?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kış ayında virüse karşı 5 önlem

Tarım ve Orman Bakanlığı Türkiye'yi yeşillendiriyor! İşte ormanlarımızın eski ve yeni halleri