• $9,216
  • €10,775
  • 528.917
  • 1432.8
28 Eylül 2021 Salı 16:07 | Son Güncelleme:

Can Yaman'dan yeni proje müjdesi

Can Yaman'dan yeni proje müjdesi

Erkenci Kuş'ta rol almasının ardından ünü Türkiye sınırını aşan Can Yaman'ın uzun bir süre hazırlandığı Sandakon dizisinin çekimleri önümüzdeki yıla ertelendi. Yaman, yeni proje müjdesini Instagram'dan duyurdu. Can Yaman, Violet Like the Sea dizisinde İtalyan aktris Francesca Chillemi'yle başrolleri paylaşacak.

Demet Özdemir ile rol aldığı Erkenci Kuş'la birlikte yıldızı bir anda parlayan Can Yaman, İtalya'da bir makarna markasının reklam yüzü olurken Sandakon dizisinde başrol oldu.

Aylardır hem binicilik dersleri alan hem de dövüş sanatının inceliklerini öğrenen Can Yaman'ın Sandakon dizisinin çekimlerinin önümüzdeki yıla ertelenmesi hayranlarını üzdü. Yaman'dan yeni proje müjdesi geldi.

Can Yaman'ın Roma ve Palermo çekilecek olan Violet Like the Sea dizisinde Francesca Chillemi'yle başrolde oynayacağı duyuruldu.

Simona Tanzini'nin Conosci l'estate? adlı romanından uyarlanan dizi gerilim ve komedi unsurlarını bir arada barındırıyor.

Chillemi'yle çekildiği kareyi 8,7 milyonluk Instagram hesabından paylaşan Can Yaman, takipçilerinden büyük ilgi gördü. İşte o paylaşım:

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Üsküdar'da istinat duvarı çöktü,  faciadan dönüldü. O anlar kame

Üsküdar'da istinat duvarı çöktü

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor