• $7,8106
  • €9,2697
  • 481.528
  • 1211.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Haziran 2020 Perşembe 20:18 | Son Güncelleme:

San Andreas Fayı filmi oyuncuları kimler? San Andreas Fayı filmi konusu ne? İşte konusu...

San Andreas Fayı filmi oyuncuları kimler" San Andreas Fayı filmi konusu ne" İşte konusu...

Bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan San Andreas Fayı filmi hakkında araştırmalar hız kazandı. San Andreas Fayı konusu nedir? San Andreas Fayı oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Başrollerinde Dwayne Johnson, Carla Gugino ve Alexandra Daddarion'un olduğu San Andreas Fayı izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak. San Andreas Fayı filmine dair tüm detaylar haberimizde...

2015 yapımı aksiyon filmi San Andreas Fayı filmi bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Televizyon takipçileri San Andreas Fayı konusu nedir? San Andreas Fayı oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtlarını merak ediyorlar. Başrollerinde Dwayne Johnson, Carla Gugino ve Alexandra Daddarion'un olduğu San Andreas Fayı izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak.

SAN ANDREAS FAYI KONUSU NEDİR?

Kötü şöhreti ile bilinen San Andreas Fayı’nın kırılması ile 9 şiddetindeki bir depremle Kaliforniya sallanır. Bir arama kurtarma pilotu ve artık araları pek de iyi olmayan eşi, Los Angeles’tan San Francisco’ya, kızlarını kurtarmak için yola çıkarlar. Ancak, kuzeye yaptıkları bu tehlikeli yolculuk, henüz sadece bir başlangıçtır. Ve ne zaman en kötüsü artık bitti diye düşünseler, daha da kötüsü başlamaktadır.

SAN ANDREAS FAYI OYUNCULARI KİMLER?

San Andreas Fayı filminin yönetmen koltuğunda Brad Peyton oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda; Dwayne Johnson, Carla Gugino ve Alexandra Daddarion gibi isimler yer alıyor. 

<p>'DAHA BÜYÜK KERAMET Mİ OLUR?'</p><p>Türkiye'nin bugününe bir menkıbeyle bakabilmek... Tacettin  K

Menkıbeler ne söyler?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Niğde'de 14 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi

Adnan Oktar'ın evlerinden 150 milyon yıllık, 10 milyon dolar değerinde fosiller çıktı