• $ 6,102
  • € 6,5877
  • 316.596
  • 115642
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Şampiyon'un yıldızı Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, bir taşla üç kuş vurdu

Oyuncu Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi önceki akşam evlilik yıldönümü, Almeda'nın yeni yaşını ve sevgililer gününü aynı gecede kutladı. Tek taşla 3 kuş vuran çift ayrıca gazetecilere yaptığı açıklamada Efehan'a kardeş düşündüklerini de belirtti.

Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi önceki akşam Ulus’taki Sunset Restoran’daydı. Evliliklerinin 3’üncü yıldönümlerini, Almeda Abazi’nin yeni yaşını ve Sevgililer Günü’nü bir arada kutlayan çift, mekan çıkışı soruları yanıtladı.

Ünlü oyuncu bu özel gece için, “Üçüncü yılımızı doldurduk, Allah ömür boyu birlikte olmayı nasip etsin. Sizin huzurunuzda, eşimin doğum gününü bir kez daha kutluyorum” dedi.

EFEHAN'A KARDEŞ DÜŞÜNÜYORLAR

Evlilik yıldönümlerini, Abazi’nin doğum gününü ve ‘Sevgililer Günü’nü bir arada kutlayan çift, çıkışta mutluluk pozları verdi. Geçen yıl dünyaya gelen oğulları Efehan’a kardeş düşündüklerini söyleyen Sayışman “İnşallah bir dahaki doğum günü kutlamasında” şeklinde yanıt verdi. Efehan’ın ilk zamanlarda Tolgahan’a benzediğini belirten Abazi “Şimdilerde bana benzemeye başladı” derken söze giren Sayışman aksini savundu: “Küçük Tolgahan’ diyorlar.


<p>İstanbul´da geçtiğimiz günlerde toplu ulaşıma yüzde 35 zam kararı alındı. 10 Şubat Pazartesi günü

İBB Başkanı İmamoğlu´nun Metrobüs Zammına Vatandaştan Tepki: Anamızı Ağlattılar

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Türk hacker Mesut Uçar, Çiftlik Bank firarisi Mehmet Aydın'ın konumuna ulaştı

Parmağı su matarasına sıkışan çocuğu itfaiye ekipleri kurtardı