• $7,4105
  • €9,0519
  • 441.755
  • 1542.45
09 Ocak 2021 Cumartesi 12:05 | Son Güncelleme:

Sahnede talihsiz kaza! EDHO'nun Bahar'ı Pelin Akil: Parmağım kanlar içinde kaldı

Sahnede talihsiz kaza! EDHO'nun Bahar'ı Pelin Akil: Parmağım kanlar içinde kaldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Bahar'ı Pelin Akil, yer aldığı bir tiyatro oyununda sahnede yaşadığı kazayı anlattı. Ünlü oyuncu Pelin Akil, 'Sahnedeyken parmağım kapıya sıkışınca kanlar içinde kaldım. Elimi sarıp oyunun sonuna kadar görevimi yaptım. İzleyiciye ağlaya ağlaya selam verdim' dedi.

ATV'de ekrana getirilen başrollerinde Oktay Kaynarca'nın rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği Bahar karakteri ile beğeni toplayan başarılı oyuncu Pelin Akil, performansı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Bahar karakteri ile EDHO'ya 6. sezonda dahil olan Pelin Akil, tiyatro sahnesindeki başarılarıyla da adından söz ettirmeyi başarmıştı. Akil, geçtiğimiz yıllarda rol aldığı bir tiyatro oyununda başına gelen talihsiz kazayı anlattı.

'KANLAR İÇİNDE DEVAM ETTİM'

Bora Severcan'ın yönettiği 'Abim Geldi' adlı komedi oyununda yer alan Akil, 'Oyunda sürekli kapılardan girip çıkıyordum. Yine keyifle başlayan oyunumuzun birinde kapıyı yanlışlıkla elimin üzerine kapattım. Elime baktığım an gördüğüm manzara karşısında şok yaşadım" dedi. Akil, geçirdiği kaza sonrası yaşadıklarını şöyle anlattı: "Parmağım bayağı yarılmıştı ve kanlar akıyordu. Ama daha oyunun başıydı ve sürekli sahnede olmam gerekiyordu. Elime hemen bir peçete sardığımı hatırlıyorum ve bu şekilde oyunun sonuna kadar devam etmiştim.

'YAŞADIĞIM ACIYI ANLATAMAM'

Çok ilginçtir ki oynadığım tüm süre boyunca heyecan ve adrenalinden elimde hiçbir acı hissetmedim. Ta ki oyun bitti, izleyiciye selama çıktım o an yaşadığım acıyı anlatamam. Ağlaya ağlaya selamımı vermiştim' dedi.

<p>Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yeni

Haftalık burç yorumları (25 Ocak – 31 Ocak 2021)

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor

Kilo vermek için iştah kapatan besinler