• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
25 Eylül 2014 Perşembe 15:17 | Son Güncelleme:

Şahan Gökbakar, ifade verdi

Şahan Gökbakar, ifade verdi

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Recep İvedik 4 filmi setinde çıkan kavgada bir vatandaşın darp edilmesi iddialarına ilişkin davada tanık olarak ifade verdi.

Recep İvedik 4 filmi setinde kavga iddialarına ilişkin Ercan Gönültaş’ın şikayeti üzerine danışman Batuhan Zaimoğlu hakkında yaralama suçundan, Zaimoğlu’nun şikayeti üzerine ise Gönültaş’a tehdit suçlamasıyla dava açılmıştı. İstanbul 19. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada müşteki sanık Ercan Gönültaş ve mağdur sanık Batuhan Zaimoğlu hazır bulundu. Duruşmada tanık sıfatıyla ifade veren Şahan Gökbakar, “Olay tarihinde olay yerinde değildim. Olayı görmedim. Hatırladığım kadarıyla Ekim ayının 21’inde set sırasında sanık Ercan Gönültaş yanıma gelerek benimle fotoğraf çekilmek istedi. Fotoğraf çekildik. Kendisi de film setinde yaşı küçük olan çocuğun velisiymiş. Bu durumu sonradan öğrendim. Fotoğraftan sonra biz film çekim işine başladık. Yaklaşık 8-10 çocukla birlikte film çekimi yaptığım sırada çekim alanının dışında sanık Ercan ile Batuhan arasında bağrışma ve tartışma oldu” dedi.

YAŞANANLARI ANLATTI

Tartışma üzerine seslerin geldiği yöne baktığını belirten Gökbakar, yaşananları şöyle anlattı:

“Ercan’ın elini kaldırdığını ve Batuhan’a ’Senin ağzına vururum’ diye söylenip, küfür etti. Batuhan kendisine ’Lütfen sakin olun. Ben setin görevlisiyim. Sizi içeri bırakamam. Benim işimi zora sokarsın’ dedi. Başka uzun boylu bir şahıs da gelerek yine Ercan’a sakin olmasını söyleyip, kendisini yatıştırdı. Olay bu şekilde sona erdi. Olayla ilgili bilgim bundan ibarettir."

Duruşma diğer tanıkların dinlenmesi için ertelendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede ise, müşteki şüpheli Ercan Gönültaş’ın oğlu Muhammet Salih Gönültaş’ın da rol aldığı "Recep İvedik 4" isimli filmin çekimlerinin yapıldığı sete girerek, Şahan Gökbakar ile fotoğraf çektirdiği ifade edildi. İddianamede film ekibinde danışman olarak görev yapan Batuhan Zaimoğlu’nun film çekimlerinde film setine girmenin, fotoğraf çekmenin yasak olduğunu söylemesi üzerine Ercan Gönültaş ile tartıştıkları belirtildi. Sette çıkan tartışma üzerine Gönültaş’ın "Ben karateciyim, seni döverim" diyerek Zaimoğlu’nu tehdit ettiği, Zaimoğlu’nun da Ercan Gönültaş’a yumrukla vurduğu belirtildi. İddianamede Gönültaş’ın "tehdit" suçundan 6 ay hapisle cezalandırılması talep edilirken, Zaimoğlu’nun da "kasten yaralama" suçundan 6 yıla kadar hapsi istendi.İHA

 

<p class='MsoNormal'>Kovid-19 ile mücadele eden birçok ülkede yürütülen aşı  çalışmaları umut vadede

Yerli aşıda son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Antalya'da arkeolojik kazıda buz fabrikası kalıntıları ortaya çıkarıldı

Düzceli simitçi HES kodu olmayana simit satmıyor