• $8,754
  • €10,3906
  • 495.67
  • 1391.06
04 Şubat 2021 Perşembe 17:23 | Son Güncelleme:

Sadece yemek söylemişti! Güldür Güldür'ün Naime'si Ecem Erkek'i şaşırtan not

Sadece yemek söylemişti! Güldür Güldür'ün Naime'si Ecem Erkek'i şaşırtan not

Güldür Güldür Show'un en sevilen oyuncularından Ecem Erkek, yemeği ile birlikte gelen notu sosyal medya hesabından paylaştı. Samimi oyuncu, Show TV'de yayınlanan komedi programında Naime olarak biliniyor. Instagram hesabında da canlandırdığı tiplemeler ile kullanıcıların beğenisi toplayan Erkek'e dün bir not geldi. Başarılı oyuncu gelen nota sosyal medya hesabından cevap verdi.

Ecem Erkek, Güldür Güldür Show'a Naime ismiyle katılmıştı. Kılıktan kılığa giren ve her rolünün hakkını veren oyuncunun Bilal ve Naime skeçleri çok beğenildi. Hatta bazı skeçler var ki yayınlanmasında uzun bir zaman geçmesine rağmen hala çok izleniyor.

Instagram hesabını da aktif kullanan oyuncunun tiplemelerinden biri Hasgül Abla. Yemek sipariş ettiği bir restoran bu tiplemeyi çok beğenmiş. Samimi oyuncunun tiplemelerine hayran olan restoran "Sevgili Hasgül abla, ıspanak çok nankör bir pitkidir. Hayranınızım sevgiler, mutfak ekibi" notunu yazmış.

Ecem Erkek kendisine gelen bu samimi notu instagram sayfasından paylaşarak "Yemek söyledim bugün, üstündeki nota bak, canımsın" dedi.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumunun açılışında konuştu. Erdoğan, 'Vizyoner b

Başkan Erdoğan'dan dünyaya diplomasi mesajı

Farkındalık oluşturmak için koronavirüs aşısı olmaya bu kostümle gitti

Haftanın Fotoğrafları (12 Mayıs - 18 Haziran 2021)

Onları hiç böyle görmediniz! İşte hayvanların birbirinden komik halleri