• $8,1456
  • €9,6936
  • 452.904
  • 1366.42
28 Şubat 2021 Pazar 17:35 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'in Sinan'ı Cemal Hünal'dan aldatılma itirafı!

Sadakatsiz'in Sinan'ı Cemal Hünal'dan aldatılma itirafı!

Surivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında sakatlanmasının ardından diskalifiye olan Cemal Hünal, Kanal D'de ekrana getirilen başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un rol aldığı Sadakatsiz dizisine Sinan karakteri ile dahil oldu. Röportaj veren Cemal Hünal, aldatıldığını itiraf etti.

Issız Adam filmi ile büyük bir çıkış elde eden Cemal Hünal, Surivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının kadrosuna dahil oldu. Ancak sakatlanan Hünal, yarışmadan diskalifiye oldu. Türkiye'ye dönen ünlü oyuncu Cemal Hünal, ayağının tozuyla dizi kadrosuna katıldı.

Hünal, başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisine Sinan karakteri olarak dahil oldu. Göz önünde olan Cemal Hünal, Hakan Gence'ye röportaj verdi. Hünal, aldatıldığını itiraf etti.

'Sen hiç sadakatsizlik yaşadın mı?' sorusuna yanıt veren Hünal şu ifadeleri kullandı: 'İlişkilerimde çok hassasiyet gösterdiğim bir konu olsa da aldatıldım. Çok burkuldum. Ama aldatmadım, huyum değildir. Yalanla aram iyi değil, beceremiyorum.'

Aldatılma açıklaması ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu 'Sadakatsizliği affeder misin?' sorusuna 'Sanmıyorum.' yanıtını verdi.

<p>RAMAZAN'IN İLK GÜNÜ YAĞIŞLAR ÇEKİLİYOR</p><p>Hafta başında Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nu

Meteoroloji Uzmanı açıkladı... Ramazan'da hava durumu nasıl olacak?

Kaçak kazıda bulunan Roma dönemine ait 40 eser Çorum Müzesi'nde sergileniyor

Balıkesir'e yerleşen kadın girişimci, ağaç dallarını ekonomiye kazandırıyor

Uygarlık tarihine ışık tutan 12 bin yıllık kazı başlıyor