• $7,99
  • €9,5121
  • 466.053
  • 1327.34
13 Kasım 2020 Cuma 16:00 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'in Selçuk'u Emir Tarık Tekin hakkında şok gerçek ortaya çıktı!

Sadakatsiz'in Selçuk'u Emir Tarık Tekin hakkında şok gerçek ortaya çıktı!

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Emir Tarık Tekin hakkında flaş bir gerçek ortaya çıktı. Tekin'in, Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam'ın oğlu olduğu öğrenildi!

Sadakatsiz dizisi senaryosu ve oyuncularının başarılı performansıyla kısa sürede reytinglerde zirveye ulaştı. Dizinin oyuncularının hayatları ise merak edilmeye başlandı. Son bölümlerde dikkat çeken Emir Tarık Tekin hakkında ise şoke eden bir gerçek ortaya çıktı.

EMİR TARIK TEKİN ŞEVVAL SAM'IN OĞLUYMUŞ!

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Emir Tarık Tekin, Şevval Sam'ın oğlu çıktı. 1997 yılında dünyaya gelen oyuncu Şevval Sam ve Metin Tekin'in oğlu. Tekin, dizide Nil ile beraber olan Selçuk karakterini canlandırıyor.

EMİR TARIK TEKİN KİMDİR?

1997 yılında dünyaya gelmiştir. Şevval Sam ve Metin Tekin'in oğlu Tarık Emir dünyanın en prestijli okullarından biri olarak kabul edilen Oxford Üniversitesi'nde drama eğitimi almıştır.

Bir dönem aşk haberleriyle gündeme gelen Tarık Emir sevgilisi Leyla Tanlar ile görüntüleniyordu. Paramparça dizisinin güzel yıldızı Leyla Tanlar ile ayrıldıktan sonra Tarık Emir’in adı Dilan Deniz Çiçek’le anılmaya başlanmıştı.

<p class='MsoNormal'>Azerbaycan ile Ermenistan arasında Rusya'nın ara buluculuğunda imzalanan  ateşk

Azerbaycan ordusu Kelbecer'de... İşte bölgedeki son gelişmeler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da sahte para baskını

Yusufeli Barajı'nın tamamlanmasına 25 metre kaldı