• $8,0269
  • €9,6211
  • 454.432
  • 1407.76
01 Nisan 2021 Perşembe 17:46 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'in Derya'sı Özge Özder takipçilerine isyan etti! 'Rahatsız olan takip etmesin'

Sadakatsiz'in Derya'sı Özge Özder takipçilerine isyan etti! 'Rahatsız olan takip etmesin'

Kanal D'de ekrana getirilen Sadakatsiz dizisinde Derya karakterine hayat veren çiçeği burnunda anne Özge Özder, sosyal medya hesabından kızıyla sık sık paylaşımda bulunuyor. 'Süt annemiz geldi' diyerek arkadaşının fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, gelen eleştirilere isyan etti. Özder, 'Görüntülerden rahatsız olanlar takip etmeyebilir' ifadelerini kullandı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde Derya karakterine hayat veren Özge Özder, geçtiğimiz aylar kızını kucağına aldı. Doğum yapmasının ardından setlere geri dönen ünlü oyuncu Özge Özder, kızıyla sık sık paylaşımda bulunuyor.

Ünlü oyuncunun kızıyla verdiği pozlara güzel yorumlar gelirken bazı sosyal medya kullanıcıları ise olumsuz yorumlarda bulundu. Özder, yapılan olumsuz yorumlara isyan etti.

Bir paylaşımında bir arkadaşı için 'süt annemiz' yorumunu yapması üzerine, 5 aylık bebeği olan bir arkadaşının Eva'ya birkaç kez süt sağıp getirdiğini anlattı. Özder, yaşadığı bir sıkıntı nedeniyle sütü gelmediği için bu yönteme başvurdu.

Özge Özder bir takipçisinden gelen 'emzirmek zoruna mı gitti?' eleştirisine sert çıktı ve yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

'Görüntülerden rahatsız olanlar takip etmeyebilirler beni... Bence bizim evde yeterince melek var. Sevgilerimle'

<p>Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, 'Kanada'nın S/İHA'larımızın adeta destan yazdığı 'Karab

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı