• $8,0205
  • €9,6306
  • 454.789
  • 1407.76
24 Mart 2021 Çarşamba 18:44 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'in Derya'sı Özge Özder bebeği Eva Luna'nın yüzünü ilk kez paylaştı

Sadakatsiz'in Derya'sı Özge Özder bebeği Eva Luna'nın yüzünü ilk kez paylaştı

Sadakatsiz dizisinde Derya karakteri ile ekranlara gelen Özge Özder bebeği Eva Luna'nın yüzünü sosyal medyadan paylaştı. Ünlü oyuncunun bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdiği fotoğraflarına hayranlarından beğeni yağdı.

Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'de Derya karakterini canlandıran Özge Özder, annelik heyecanı yaşıyor. Müzisyen Sinan Güleryüz ile evli olan ünlü oyuncu yakın zamanda kızı Eva Luna'yı dünyaya getirmişti. Güzel oyuncu, kızının yüzünü ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı.

Özge Özder-Sinan Güleryüz çifti kızları Eva Luna'nın yüzlerini ilk kez sevenleriyle paylaştı. Instagram hesabında 492 bin takipçisi bulunan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından peş peş paylaşımlar yaparak mutlu evliliklerini taçlandırdıkları bebekleri ile fotoğraflarını sevenlerine sundu.

Bebeği Eva Luna'nın kırkının çıktığını belirten Özge Özder bebeğinin fotoğraflarını şu duygusal notla paylaştı:

Merhaba dünya... Dilerim dünya varlığınla daha güzel bir yer olsun... Ömrün ay gibi aydınlık ve parlak, masalları kıskandıracak kadar güzel ve ışıklı olsun ay kız... Annen ve baban çok aşık sana... Ömrümüz oldukça yanında, her ihtiyaç duyduğunda arkanda, siper olmamız gerektiğinde ve tüm kötülüklere karşı önünde, yanında olamıyorsak ise omuz başındayız meleğim... Bunu hiç unutma... Varlığın en büyük armağan bize... Sen kendini seç ve gerçekleştir yeter... Artık tüm şükürlerimiz varlığına... Hoş geldin annesinin küçük tırtılı... Hoş geldin küçük ay perisi... Kırkımız çıktı bugün... İyi dileklerinize, dualarınıza ve güzel kalplerinize emanet ederek paylaşıyorum meleğimi...

Özge Özder'in eşi ve bebeği ile verdikleri pozlarına kısa sürece binlerce beğeni aldı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise, "Allah nazarlardan korusun sizi, maşallah, ilk fotoğrafa baktığımda oyuncak bebek sandım, Eva Luna hoş geldin, çok iyi bir anne babaya sahipsin bunu sakın unutma, ne tatlı bir bebek." gibi yorumlar yapmayı ihmal etmedi.

SETLERE DÖNDÜ

Öte yandan Özge Özder, rol aldığı 'Sadakatsiz' dizisinden hamilelik nedeniyle kısa süreliğine ayrılmıştı. Ünlü oyuncunun tekrardan sete dönüş yaptı. Dizide Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk ile sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan güzel oyuncu sevenlerine diziye döndüğünü belirtmiş oldu.

KİLOLAR HIZLA ERİDİ

Ünlü oyuncu, 52 kiloya düştü. Diyet yapmadan iki haftada 15 kilo veren yeni annelerde bulundu. Özge Özder,"Sadece süt vererek aldığım kilolar hızla eridi. Rejim yapmayınız, emziriniz anneler" dedi.

<p>Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, 'Kanada'nın S/İHA'larımızın adeta destan yazdığı 'Karab

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı