• $8,0975
  • €9,6921
  • 454.169
  • 1396.21
04 Nisan 2021 Pazar 14:29 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen itiraf etti! 'Sokakta yüzüme tükürmüşlerdi'

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen itiraf etti! 'Sokakta yüzüme tükürmüşlerdi'

Kanal D'de ekrana getirilen ve izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi isimlerin rol aldığı Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen özel açıklamalarda bulundu. Aldığı en sert tepkiyi ilk kez anlatan Sezen, 'Bir kere yüzüme tükürmüşlerdi ama o, ‘Siyah İnci' dizisindeki rolüm yüzündendi. Şimdi sert tepkiler sosyal medyadan geliyor. Bazen Derin ve Melis'i karıştırıyor, ben gerçekten Derin'mişim gibi davranıyorlar. Ama takılmıyorum. Mesleğimin getirdiklerinden biri...' ifadelerini kullandı.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in rol aldığı Sadakatsiz dizisi reytingleri alt üst ederken sosyal medyada da konuşulmaya devam ediyor.

Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Derin karakteri ile dikkatleri üzerin çekmeyi başaran güzel oyuncu Melis Sezen, Hürriyet'e özel açıklamalarda bulundu. Aldığı en sert tepkiyi anlatan Sezen, ağızları açık bıraktı.

Hürriyet'e özel açıklamalarda bulunan Melis Sezen kendisine yöneltilen 'Sokakta ne gibi tepkiler alıyorsun? Aldığın en sert tepki neydi?' sorusuna şu yanıtı verdi:

'Başlarda Derin'e kızgınlıklarını söyleyenler olsa da dizi ilerledikçe beni Melis olarak sevmeye başladılar.

'YÜZÜME TÜKÜRMÜŞLERDİ'

Bir kere yüzüme tükürmüşlerdi ama o, 'Siyah İnci' dizisindeki rolüm yüzündendi. Şimdi sert tepkiler sosyal medyadan geliyor. Bazen Derin ve Melis'i karıştırıyor, ben gerçekten Derin'mişim gibi davranıyorlar. Ama takılmıyorum. Mesleğimin getirdiklerinden biri...'

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Ramazanda zekât, fitre ve oruç fidyesi kimlere verilir? Zekât alıp verirken nelere dikkat etmeli?

Adana Ulu Camii'nin kayıp çinileri Londra'dan çıktı

Aynı cadde üzerinde 1 dakika arayla iftar yapıyorlar