• $8,8881
  • €10,3833
  • 496.939
  • 1381.28
29 Temmuz 2021 Perşembe 12:19 | Son Güncelleme:

Melis Sezen çocuklara hayvan sevgisi aşılamak için harekete geçti

Melis Sezen çocuklara hayvan sevgisi aşılamak için harekete geçti

Kanal D'de ekrana getirilen Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Derin karakteri ile adından söz ettiren Melis Sezen, çocuklara hayvan sevgisi aşılamak için harekete geçti. Ünlü oyuncu, Nesli Tükenen Hayvanlar oyununa destek olurken ulusal bir park görevlisi olarak çalışan Burcu karakterini seslendirmek için stüdyoya girdi.

Son dönemin en popüler isimlerinden olan Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen, hayvan sevgisini çocuklara aşılamak için anlamlı bir harekette bulundu.

Güzel oyuncu 'Nesli Tükenen Hayvanlar' adlı oyunda ulusal bir park görevlisi olarak çalışan Burcu karakterini seslendirmek için stüdyoya girdi.

Projeyle ilgili konuşan Melis Sezen şunları söyledi: 'Doğa o kadar her şeyi ile bir bütün ki; ağacından her canlısına, havasından toprağına müthiş bir denge içinde.

Bu müthiş dengenin de bir parçası hayvanlar. Yaşam alanlarını kısıtladıkça, ait oldukları yerlerden uzaklaştırdıkça, beslendikleri, soludukları havayı, denizi, ormanı kirlettikçe onları kaybediyoruz. Çocukların bu konuda hepimizden daha fazla duyarlı olduğunu görüyorum. Onlar isterse her şeyi değiştirebilirler. Tüm kahraman çocukları oyunumuzu dinlemeye davet ediyorum'

<p>Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, Kıbrıs'ta iki devletli çözüme 'açık

Rum lider Anastasiadis çözüme 'Hayır' dedi

Türkiye'deki şehirlerin isimleri nereden geliyor? İşte sizin memleketinizin hikâyesi

Adana'da 263 milyon 400 bin kaçak makaron ele geçirildi

Nükleer enerjili süper bilim yatının geceliği 1 milyon dolar olacak