• $7,4739
  • €9,0299
  • 412.765
  • 1531.05
13 Aralık 2020 Pazar 00:57 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'de Asya ile Turgay'ın yakınlığı Volkan'ı çıldırtıyor!

Sadakatsiz'de Asya ile Turgay'ın yakınlığı Volkan'ı çıldırtıyor!

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisi bu yılın en çok konuşulan yapımları arasında yer alıyor. İzleyicilerin heyecanla beklediği Sadakatsiz 10. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Fragmanda Asya ile Turgay'ın yakınlığı Volkan'ı bir hayli kıskandırıyor. İkili arasında geçen diyalog izleyicileri şaşırtacağa benziyor.

Son dönemin başarılı dizilerinden Sadakatsiz senaryosu ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiriyor. Sadakatsiz 10. bölüm fragmanı ile beklenen an geldi çattı. Dizide yıllar sonra geri dönen Volkan, Asya ve çevredeki herkese göz dağı varmış ve adeta nispet yapmıştı. Asya ile Turgay’ın yakınlaşmaya başlaması Volkan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkardı.

Asya ile başka bir erkeğin yan yana olmasını hazmedemeyen ve Volkan çılgına dönüyor. Asya’dan adeta hesap sorarcasına kolundan tutup sorguya çeken Volkan kıskançlığını daha fazla gizleyemiyor. Volkan’ın: “Seni kıskandığımı mı düşünüyorsun?” sözleri üzerine Asya’nın: “Bu kıskanmayan halin mi?” cevabı onu iyice deliye çeviriyor. Bu sırada Volkan’ın yeni eşi Derin ikiliyi yan yana konuşurken görüyor ve ipler kopuyor. 


<p>Röportaj: Yasemin  İLAN</p><p>Yeşilçam'ın iki ünlü ismi Avni Dilligil ile Belkıs  Dilligil

Çiçek dilligil'den yıllar sonra gelen itiraf

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı