• $7,833
  • €9,3384
  • 454.584
  • 1341.66
18 Kasım 2020 Çarşamba 17:17 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz tekrarı ne zaman? Sadakatsiz tekrarı hangi günler?

Sadakatsiz tekrarı ne zaman" Sadakatsiz tekrarı hangi günler"

Sadakatsiz tekrarı Kanal D'de yayınlanıyor. Her çarşamba izleyici karşısına çıkan Sadakatsiz, tüm dizileri geride bırakarak, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerini paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Sadakatsiz tekrarı ne zaman? Sadakatsiz 6. son bölüm tekrarı hangi gün?

Sadakatsiz tekrarı izleyicilerin takip ettiği konu başlıklarından oldu. Reyting rekorları kıran dizi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranında yayınlanıyor. Cansu Dere, Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz tekrarı ne zaman? Sadakatsiz 6. son bölüm tekrarı hangi gün?

SADAKATSİZ TEKRARI NE ZAMAN?

Sadakatsiz tekrarı Cumartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D'de yayınlandı.

SADAKATSİZ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Volkan'ın ve arkadaşlarının ihanetiyle sarsılan Asya için büyük gün geliyor. İhanetin intikamını alabilmek için günlerce sabreden Asya, bu savaştan en az zararı alan taraf olmanın mücadelesine giriyor. Oğlu Ali için bir çok şeye göz yuman Asya, oyunun sonuna geliyor. Bu defa karar alan ve bunu uygulamaya koyan Asya, yaptığı intikam planıyla herkesi şoka sokuyor!

Başta Volkan ve Derin olmak üzere, ona ihanet eden herkesten intikam alan Asya, bundan sonra yoluna oğlu ile devam etme kararı alıyor.

Karabağ - Sivasspor maç yorumunu Akşam Gazetesi Spor Editörü Şafak Gözmen yaptı.<p>Editör:<a href='m

Karabağ - Sivasspor maç yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Boş kalan kampüsün yeni misafiri tilki böyle görüntülendi

Edirne'nin içme suyu kuraklık nedeniyle yüzde 3'e düştü! 36 saatlik kesinti