• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
21 Ocak 2021 Perşembe 10:28 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz izleyenleri ekran başına kilitledi... Asya hayatının şokunu yaşadı! İnşaattan kim düştü?

Sadakatsiz izleyenleri ekran başına kilitledi... Asya hayatının şokunu yaşadı! İnşaattan kim düştü"

Kanal D'nin en çok izlenen yapımlarından olan başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in rol aldığı Sadakatsiz dizisi 14. yeni bölümü ile 20 Ocak akşamı ekrana getirildi. Sadakatsiz son bölümde, Selçuk, Nil ve Asya'nın kurduğu planı öğrenir. Öfkeyle Nil'in peşine düşen Selçuk onu inşaatta köşeye sıkıştırır. Nil kendini aşağı atmakla tehdit ederken Selçuk onu ikna etmeye çalışır. Yanlarında olan Volkan da Nil'in aşağı atlamasından korkar ve Selçuk'u durdurmak ister. Asya, olaylara şahit olurken inşaattan biri yere düşer. Asya büyük şok yaşarken düşen kişinin kim olduğu ise merak konusu oldu.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen'in paylaştığı Kanal D'de ekrana getirilen Sadakatsiz dizisi 20 Ocak çarşamba akşamı 14. bölümü ile izleyenlerle buluştu. Hareketli anların yaşandığı Sadakatsiz'e final sahnesi damga vurdu.

Volkan, Selçuk'tan Asya'yı takip etmesini istemiştir. Selçuk, fırsatını kullanıp Asya'ya evinde saldırmıştı. Volkan'dan para koparmak isteyen Selçuk, Asya'ya saldırması için onu kendisinin tuttuğunu söyleyeceğini belirterek tehdit eder. Volkan, Selçuk tarafından tehdit edilirken Asya ve Nil yeni planlarını kurmuştur.


Nil, Selçuk'a eskisi gibi yakın davranır ve ona aşık olduğuna inandırır. Selçuk, Nil ile evlilik planları kurmaya başlar. Selçuk, Nil ve Asya'nın telefon konuşmasına şahit olunca yapılan planı anlar. Tehditler savuran Selçuk, Nil ve Asya'nın canını yakmak için harekete geçer.

Asya, Selçuk'un kendisine saldırdığı itirafının ses kaydını alırken Nil'i Trakya'dan göndermek için harekete geçer. Selçuk, Nil'in izini bulur. Volkan, Selçuk'un peşine düşerek Asya ve Nil'i korumak ister. Nil, Selçuk'un peşine düştüğünü görünce panikle kaçmaya başlar. İnşaata doğru kaçan Nil, en üst kata çıkar. Selçuk, Nil'in aşağı düşmesinden korkar ve onu ikna etmek için üzerine gider. Volkan da inşaata gelir ve Selçuk’u durdurmaya çalışır. Asya, aşağıdan olanları izlerken hayatının şokunu yaşar. İnşaattan bir yere çakılır. Düşen kişinin Selçuk mu yoksa Volkan mı olduğu merak edilmeye başlandı.

<p>AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partili gençlerle Ayasofya Camii'nde sabah nam

Kabaktepe gençlerle Ayasofya'da buluştu: Sabah namazı kılıp, çorba dağıttı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı