• $8,3234
  • €10,0287
  • 478.696
  • 1420
17 Aralık 2020 Perşembe 18:29 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'in Selçuk'u Emir Tarık Tekin kimdir, nereli kaç yaşında? Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin hangi dizilerde oynadı?

Sadakatsiz'in Selçuk'u Emir Tarık Tekin kimdir, nereli kaç yaşında" Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin hangi dizilerde oynadı"

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat veren Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin dikkat çeken isimler arasında. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz'de ön plana çıkan Emir Tarık Tekin kimdir, nereli? Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin kaç yaşında?

Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Tekin Sadakatsiz dizisi oyuncuları arasında. Şevval Sam’ın Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakteriyle tanınan isimler arasında. Kanal D’de yayın hayatına başlayan ve izleyiciler tarafından yoğun ilgi gören Sadakatsiz dizisinde, Emir Tarık Tekin ve Selçuk Dağcı karakterin hayat hikayesi merak konusu oldu. İşte Emir Tarık Tekin ve karakterin hayat hikayesi...

Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Tekin gündemde yer alıyor. Kanal D ekranlarında her hafta çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisi oyuncuları arasında yer alan Emir Tarık Tekin merak konusu oldu. 1997 yılında dünyaya gelen oyuncu Şevval Sam ve Metin Tekin'in oğlu. Tekin dizide Nil ile beraber olan Selçuk karakterini canlandırıyor.

EMİR TARIK TEKİN KİMDİR?

1997 yılında dünyaya gelmiştir. Şevval Sam ve Metin Tekin'in oğlu Tarık Emir dünyanın en prestijli okullarından biri olarak kabul edilen Oxford Üniversitesi'nde drama eğitimi almıştır.

Bir dönem aşk haberleriyle gündeme gelen Tarık Emir sevgilisi Leyla Tanlar ile görüntüleniyordu. Paramparça dizisinin güzel yıldızı Leyla Tanlar ile ayrıldıktan sonra Tarık Emir’in adı Dilan Deniz Çiçek’le anılmaya başlanmıştı.

İŞTE KARAKTERE DAİR BİLGİLER

Selçuk Dağcı

Yirmili yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Annesi onu tek başına dünyaya getirmiş ama aslında istenmeyen bir bebekmiş. Annesinin alkol problemi var. Devamlı olarak sarhoş bir anneyle yaşamak, mahalle tarafından dışlanmak, onun içine kapanmasına ve sosyal ilişkilerde başarısız olmasına sebep olmuş. Selçuk’un müzik yeteneği var fakat bu hayalini henüz küçükken kendi içine gömmüş. Dışarıdan ne kadar güçlü görünse de çok büyük bir özgüven sorununa sahip ve değersizlik kompleksi var. Öfkesini kontrol edemiyor. Nil’e çok aşık fakat bu aşk saplantı boyutunda ve sağlıksız.

<p>Kastamonu'nun Cide ilçesine düşen yıldırım sonucu 6 ev çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geld

Kastamonu'da yıldırım düşmesi sonucu 6 ev alev alev yandı

Tokat'ta bulunan tilki yavruları koruma altına alındı

İstanbul Havalimanı'nda göçmen kaçakçılığı

Balıkesir'in büyülü güzelliği Kuş Cenneti Milli Parkı