• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
28 Ocak 2021 Perşembe 00:27 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz dizisinde şoke eden ayrılık kararı! Çok konuşulacak veda mesajı

Sadakatsiz dizisinde şoke eden ayrılık kararı! Çok konuşulacak veda mesajı

İlk bölümünden itibaren büyük heyecan yaratan Sadakatsiz dizisinin önemli rollerinden birisi diziye veda etti. Medyapım tarafından çekilen yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği Sadakatsiz dizisinde Mert karakterine hayat veren oyuncu Eren Vurdem diziden ayrıldı. Vurdem'in canlandırdığı Mert karakteri izleyiciler tarafından pek sevilmiyordu.

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde izleyicileri üzen bir ayrılık yaşandı. Başrollerini Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisinde Mert karakterine hayat veren oyuncu Eren Vurdem diziden ayrıldı. Vurdem sosyal medyadan yaptığı paylaşımla: “Sizlerden bol küfür yedim” dedi ve diziye veda etti...  

“SİZLERDEN BOL KÜFÜR YEDİM, DEMEK Kİ KARAKTER AMACINA ULAŞMIŞ”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Sadakatsiz dizisinden ayrıldığını duyuran Vurdem: “Sevgili ve değerli izleyicilerimiz. Hikâye gereği orijinalinde olduğu gibi Mert karakterine veda ediyoruz. Sizlerden bol küfür yedim. Demek ki karakter amacına ulaşmış. Umarım bu karakterle insanların içine ve düşüncelerine ayna tutup onlarda bir farkındalık hissettirmişimdir. Sizleri çok seviyorum. Bu işimde de beni yalnız bırakmadınız. İyi ki varsınız. Tüm ekip ve yapım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Başka hikayelerde en yakın zamanda buluşmak dileğiyle, sağlıcakla kalın.” cümlelerine yer verdi.

<p>Peki, TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?  ASELSAN festivalle ilgili nasıl ger

TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?

Buz tutan gölde balıkçıların zorlu mücadelesi

Alanya'daki tarihi Gülevşen Camisi restore ediliyor

Daha önce yere dökülüyordu, şimdi kilosu 100 TL'den satılıyor