• $7,3791
  • €8,9778
  • 442.206
  • 1551.57
09 Ocak 2021 Cumartesi 10:06 | Son Güncelleme:

İzleyicinin gözünden kaçmadı! Sadakatsiz dizisinde dikkat çeken hata!

İzleyicinin gözünden kaçmadı! Sadakatsiz dizisinde dikkat çeken hata!

Kanal D'nin ekranlarda fırtınalar estiren dizisi Sadakatsiz yayınlandığı her bölümle reytingleri alt üst etmeyi başarıyor. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisi yılbaşı nedeniyle yeni bölümü yayınlanmamıştı. Sadakatsiz'de geçmiş bölümlerde yapılan çekim hatası sosyal medyayı salladı.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in rol aldığı Sadakatsiz dizisinin 13. bölüm fragmanı ekrana getirildi. Entrika ve gizemlerle dolu bir bölüm izleyici beklerken Sadakatsiz'de geçtiğimiz bölümlerde yapılan çekim ataları izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Sadakatsiz'de yapılan çekim hataları sosyal medyada gündem oldu.

Sadakatsiz 13. yeni bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırırken olayların daha da karmaşık bir alacağı görüldü. Sadakatsiz 13. yeni bölüm fragmanında; Volkan, Asya ile Turgay'ın yakınlaşmasından rahatsız olmaya başlamıştır.

Gece yarası Asya’nın kapısına dayanan Volkan ondan vazgeçemediğini bir kez daha gösterirken 'Benden ne istediğini söyle' sözleri fragmana damga vurdu. Asya’nın verdiği: 'Senden bir şey istemiyorum, gecenin bir vaktinde buraya gelen sensin' cevap izleyenlerin içinin yağlarını eritti.

Volkan'ın, 'Sensiz hayatım güzel, git artık' dediği anlarda gözyaşlarına boğulması Asya'yı şaşırtırken istediği intikamı almaya çok yaklaşmıştır.

Yeni bölümde yaşanacaklar izleyici şimdiden heyecanlandırırken geçmiş bölümler yapılan bir çekim hatası ise dikkatlerden kaçmadı. o hatalar sosyal medyada da çok konuşuldu.

Asya'nın yakın plan çekimlerinde arkadaki yansımaya dikkat edin. Çekimin devamında o kaybolacak.

Çekim planı değiştiğinde arka planda sarı olan yansımanın, mavi olduğunu görüyoruz.

Kuruluş Osman dizisinde dikkat çeken hata! O sahne izleyicinin gözünden kaçmadı

<p>'Burası bizim topraklarımız. Ne  kadar yerli olursak o kadar sağlıklı bakarız'</p><p>Osman

Türkiye'nin Batılılaşma serüveni

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yol kenarında biriken kardan araba yaptı

Muğla'da deniz suyu 20 metre çekildi