• $8,4422
  • €10,1973
  • 494.899
  • 1441.33
21 Nisan 2021 Çarşamba 00:18 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz dizisi hayranlarını üzen haber! Çekimler durduruldu

Sadakatsiz dizisi hayranlarını üzen haber! Çekimler durduruldu

Bu yılın en çok konuşulan yapımları arasında yer alan Sadakatsiz dizisinin çekimleri durduruldu. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisinde son dönemlerde koronavirüs vakaları artmaya başladı. Üst üste yaşanan koronavirüs vakalarından sonra Medyapım'dan açıklama geldi.

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümünden bu yana büyük beğeni toplayan Sadakatsiz dizisi çekimleri setteki koronavirüs vaka sayılarının artması nedeniyle durduruldu. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.

YAPIM ŞİRKETİNDEN SADAKATSİZ AÇIKLAMASI

Sadakatsiz dizisinin 27. bölümü bu hafta ekrana gelmeyecek. Sadakatsiz'in yapımcısı Medyapım'dan yapılan açıklamada ise yeni bölümün 28 Nisan'da ekrana geleceği duyurularak şu ifadeler kullanıldı:

"Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne yazık ki Sadakatsiz yayında olamayacak. İzleyicilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz.

Yapılan testlerde tüm set ekibimizin ve oyuncularımızın sonuçları negatif çıkmıştır. Değerli oyuncumuz Melis Sezen evde istirahat etmekte, kıymetli oyuncumuz Burak Sergen'in ise hastanede tedavisi devam etmektedir. 28 Nisan Çarşamba günü yeni bölümümüzde görüşmek üzere"

<p>İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda  şehit sayısı 14'ü kadın, 5'i çocuk olmak üzer

BMGK'nin Kudüs kararı ne olacak?

Şırnak Valisi Pehlivan, Cudi Dağı'nda konuşlu üs bölgelerinde incelemelerde bulundu

Bayram alışverişinin kalbi Eminönü ve Mısır Çarşısı sessiz

Toroslar'da baharla yeşile bürünen yaylalar görenleri kendine hayran bırakıyor