• $7,4679
  • €9,0458
  • 441.606
  • 1556.77
07 Ocak 2021 Perşembe 10:13 | Son Güncelleme:

Volkan, Asya'dan vazgeçemiyor! Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayınlandı...

Volkan, Asya'dan vazgeçemiyor! Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayınlandı...

Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Sadakatsiz dizisi yılbaşı nedeniyle 1 hafta ekranlara ara verdi. Gelecek hafta yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşacak Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanı ile beraber gelecek bölümde neler olacağına dair ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Kanal D'nin başarılı dizisi Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Bu sezon yayın hayatına başlayan, başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisi büyük beğeni toplamayı başardı. Yılbaşı haftası nedeniyle 1 hafta tatil yapan Sadakatsiz'in 13. bölüm fragmanı yayınlandı.  

SADAKATSİZ 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Sadakatsiz’in 13. bölüm fragmanında Volkan, Asya ile doktorun yakınlaşmasını hazmedemiyor. Gece yarası Asya’nın kapısını çalan Volkan ondan vazgeçemediğini bir kez daha göstermiş oldu. Volkan’ın: “Benden ne istediğini söyle” sözlerine Asya’nın verdiği: ““Senden bir şey istemiyorum , gecenin bir vaktinde buraya gelen sensin” cevap adeta izleyicilerin yağlarını eritti.

Volkan, “Sensiz hayatım güzel, git artık” derken göz yaşları döküyor ve gözleri ayrı, ağzı ayrı konuşuyor. Asya da aslında hedeflediği intikamı böylelikle elde etmiş oluyor.


<p>Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda büyük başarılar elde güvenlik güçleri, aynı kararlılığ

Terör örgütü PKK'ya sınırda nefes kesen operasyon! Finans kaynağına büyük darbe vuruldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beyaza bürünen İstanbul'dan kar manzaraları

Bu besin vücuttaki tüm iltihabı kurutuyor!