• $8,649
  • €10,1611
  • 491.596
  • 1390.54
4 Haziran 2021 Cuma 17:35 | Son Güncelleme:

'Sabah Şekeri' Melike Öcalan zamanı durdurdu... Son halini görenler gözlerine inanamadı

'Sabah Şekeri' Melike Öcalan zamanı durdurdu... Son halini görenler gözlerine inanamadı

Bir döneme damgasını vuran Sabah Şekeri programında Vatan Şaşmaz'la partner olan Melike Öcalan, sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiriyor. Güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Melike Öcal'ın son halini görenler gözlerine inanamadı. Yıllara meydan okuyan Öcalan, herkesi kendine hayran bıraktı.

90'lı yıllarda Vatan Şaşmaz ile birlikte hazırlayıp sunduğu Sabah Şekeri programıyla hafızalara kazınan güzel sunucu Melike Öcalan, Bodrum'da objektiflere takıldı.

Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran ve bir süredir herhangi bir projede yer almayan Melike Öcalan'ı görenler hayran kaldı.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Melike Öcalan, adeta zamana meydan okurken son hali ile gündem oldu. İşte Melike Öcalan'ın son hali...

MELİKE ÖCALAN KİMDİR?

Arnavut bir anne ve Boşnak bir babanın iki çocuğundan biri olan Melike Öcalan, 19 Kasım 1979da İstanbul'da dünyaya geldi.

12 yaşındayken çocuk defilelerinde sunuculuk yapmaya başlayan Öcalan, üniversitede psikoloji bölümünü kazansa da eğitimini yarıda bıraktı ve şansını konservatuvarda denedi.

Tiyatro bölümünü kazanan Öcalan, okulu bitiremeden yine yarıda bıraktı.

17 yaşımdayken Genç Tv'de çalışmaya başladı. Daha sonra 1998 yılında TRT'de "Erguvan Yılları" adlı dizide oyunculuk yapmaya başladı. Yıldız Kenter, Müşfik Kenter, Şükran Güngör'ün kurduğu Akademi Kenter'den oyunculuk eğitimi aldı.

<p>Geçmişi unuttular provokasyonun  fitilini ateşlediler. KYK yurtlarında çekildiğini iddia ettikler

Sosyal medyada KYK kışkırtması

Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü'nün kedi yolundan yürüyerek karşıya geçti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Eylül 2021)

Deniz dibinde yaşayan şaşırtıcı hayvanlar