• $7,9526
  • €9,5041
  • 462.81
  • 1325.47
31 Mart 2020 Salı 15:57 | Son Güncelleme:

Rihanna'dan dikkat çeken açıklama: 10 yılda dört çocuk istiyorum

Rihanna'dan dikkat çeken açıklama: 10 yılda dört çocuk istiyorum

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, 10 yıl içinde üç ya da dört çocuk istediğini söyledi. Ayrıca ünlü şarkıcı, evleneceği kişiyi bulamasa çocuk yapmak istediğini, bir ilişkisinin olmamasının onu anne olma planından uzaklaştırmayacağını açıkladı.

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, İngiliz Vogue dergisine konuşarak gelecek planlarından bahsetti. 32 yaşındaki yıldızı, 10 yıl içinde evleneceği kişiyi bulamasa da üç veya dört çocuk yapacağını söyleyerek, “Bunu kendi başıma yapabilir miyim? Tabii ki evet!” diye konuştu. Suudi milyarder Hassan Jameel ile üç yıllık ilişkisini ocak ayında sonlandıran Rihanna, bir ilişkisinin olmamasının onu anne olma planından uzaklaştırmayacağını belirtti.

"TOPLUM YANLIŞ YOLDA OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYOR"

Sevgiyi bir ebeveyn olmanın en temel unsuru olarak tanımlayan Rihanna, “Toplumun benim yanlış yolda olduğumu düşündüğünü hissediyorum. Çocuğunuzun hayatında bir baba yoksa sizi bir anne olarak hafifserler” diye konuştu. En mutlu eden ve en sağlıklı ilişkinin ebeveyn ile çocuk arasında olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, “Bir çocuğu gerçekten büyütebilecek tek şey sevgidir” dedi.

Ebeveynlik planlarını kesinleştiren Rihanna, bir sonraki stüdyo albümünün zamanı gibi hayranlarını sevindirecek kariyer planlarını bile bu kadar iyi yapmadığın anlattı.

<p class='MsoNormal'>Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Derneği  (SODİMER) Başkanı Le

Vatandaşlar internet alışverişinde nelere dikkat etmeli?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ülkelerin şaşırtıcı sınırları! İlk kez göreceksiniz

Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu!