• $8,3301
  • €9,7326
  • 499.994
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ekim 2020 Pazartesi 11:58 | Son Güncelleme:

Reynmen Arto'dan şikayetçi oldu: Covid-19'a yakalandım dalga geçti, artık yeter!

Reynmen Arto'dan şikayetçi oldu: Covid-19'a yakalandım dalga geçti, artık yeter!

Ünlü rapçi Reynmen kendisi hakkında hakaret içerikli sözler sarf eden ünlü isim Arto'dan şikayetçi oldu. Reynmen, ‘Covid-19'e yakalandım. Bununla bile dalga geçti. Artık yeter' dedi.

Ünlü rapçi Reynmen kendisi hakkında hakaret içerikli sözler sarf eden ünlü isim Arto'dan şikayetçi oldu. Günaydın'ın haberine göre Reynmen, 'Covid-19'e yakalandım. Bununla bile dalga geçti. Artık yeter' dedi.

ÖDÜL ALDIM, ÇEKEMİYOR

Sosyal medya üzerinden Reynmen'in adıyla yayınladığı bir videoda 'Sen kimsin y…, Çiko'yu tuttun mu? lan, en çok tıklanan benim. Hani halk senin arkandaydı' şeklinde sözler sarf ettiğini ileri sürerek bir yarışma programında aldığı en iyi şarkıcı ödülü sonrası kendisinin bu durumu çekemediğini bu nedenle dalga konusu paylaşımlar yaptığını anlattı.

COVİD'LE UĞRAŞIRKEN BİLE

Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı COVİD-19 testi nedeniyle hastalandığını, insanların bu durumu bilmesi gerektiğini düşündüğü için sosyal medyadan paylaştığını fakat yine Arto'nun 'Allah bizi mikroplardan koruyor Reynmencim' diyerek hakaret içerikli sözler sarf ettiğini ileri sürdü. Şikayet dilekçesinin sonunda Arto'nun yaptığı paylaşımlar nedeniyle küçük düştüğünü hastalığıyla bile dalga geçtiğini belirterek şikayetçi oldu. İhbar sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

<p>Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'ı hedef alan sözleri ve Hz. Muhammed'e yönelik haka

Halk TV, İslam'ı hedef alan Fransa'yı savundu: Erdoğan Macron'a karşı gelmemeli

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Denizi olmayan Kayseri'den Japonya ve Rusya'ya somon ihracatı

Genelkurmay arşivlerinden renkli Atatürk fotoğrafları