• $8,2778
  • €10,0674
  • 488.992
  • 1460.9
29 Nisan 2021 Perşembe 14:24 | Son Güncelleme:

Reklam aşkı mıydı? Can Yaman'ın sevgilisi Diletta Leotta'nnı skandal görüntüleri ortaya çıktı

Reklam aşkı mıydı" Can Yaman'ın sevgilisi Diletta Leotta'nnı skandal görüntüleri ortaya çıktı

İş için gittiği İtalya'da spor spikeri Diletta Leotta ile tanışıp aşk yaşamaya başlayan Can Yaman cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Yaman'ın sevgilisi Diletta Leotta ile iş insanı Ryan Friedkin'in samimi fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü. Can Yaman'dan konuya ilişkin gelecek açıklama ise merak konusu oldu.

Erkenci Kuş dizisinin ardından adını dünyaya duyuran yakışıklı oyuncu Can Yaman, Sandakon dizisi ve bir makarna markasının reklam yüzü olmak için gittiği İtalya'da spor spikeri Diletta Leotta ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Can Yaman, sevgilisine evlilik teklifinde de bulunması ile gündeme gelmişti.

İkilinin ilişki yaşaması 'reklam aşkı' olarak adlandırılsa da çift iddiaları yalanlayarak sosyal medya hesaplarından arka arkaya paylaşımlarda bulunarak aşklarını gözler önüne serdi.

Ancak ikili cephesinde yaşanan gelişme dünya basınında yerini aldı. Dilette Leotta, Roma kulübü başkanın oğlu Ryan Friedkin'le uygunsuz görüntülerini İtalya'da yayın yapan 'OGGI' dergisi ortaya çıkardı.

İkilinin samimi pozlar hem basına hem de sosyal medyaya damgasını vururken yaşananların ardından Can Yaman sessizliğini koruyor.

<p>41. haftanın son durumunu Akşam Gazetesi Spor Editörü Şafak Gözmen, AKŞAM TV'ye değerlendirdi.</p

Fenerbahçe – Sivasspor Maç Önü

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar

Amasya'da köy muhtarı tam kapanmada köylüler için ekmek pişiriyor