• $ 7,217
  • € 8,5037
  • 444.276
  • 1110.05
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
03 Temmuz 2020 Cuma 20:13 | Son Güncelleme:

Recep İvedik filmi konusu ve oyuncuları! Recep İvedik filmi nerede çekildi?

Bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Recep İvedik filmine dair araştırmalar hız kazandı. Başrollerinde Şahan Gökbakar, FatmaToptaş, Lemi Filazof ve Hakan Bilgin'in olduğu komedi filmi Recep İvedik izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Togan Gökbakar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu fim hakkında merak edilenlere haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

Kanal D ekranlarında saat 20:00'da yayınlanacak olan Recep İvedik filmine dair araştırmalar gerçekleştiriliyor. Komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar oturuyor. İzleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak olan Recep İvedik filmi yayılandığı dönemlerde gişe rekorları kırmıştı.

RECEP İVEDİK NEREDE ÇEKİLDİ?

Recep İvedik film serisi birçok farklı mekanda çekimlerini yapmıştır. İlk filmin çekimleri Recep'in yaşadığı mahalle olan Güngören ve Antalya Manavgat'ta Titreyengöl mevkiinde bulunan bir otelde gerçekleştirilmiştir.

RECEP İVEDİK KONUSU NE?

Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı... Fakat tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini fark eder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek... Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra başlayacaktır.

RECEP İVEDİK OYUNCULARI KİMLER?

Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda; Şahan Gökbakar, FatmaToptaş, Lemi Filazof ve Hakan Bilgin gibi isimler yer alıyor. 

Putin resmen duyurdu... Dünyanın ilk Covid-19 aşısı tescil edildi

Putin resmen duyurdu... Dünyanın ilk Covid-19 aşısı tescil edildi

Iğdır'da altın böceklerinin beslenme anını AA kameras

Iğdır'da altın böceklerinin beslenme anını AA kamerası görüntüledi

Cemal Can'dan Acun Ilıcalı itirafı: O cümle benim için bir d�

Cemal Can'dan Acun Ilıcalı itirafı: O cümle benim için bir dönüm noktası oldu!

Adada hasat yapan biçerdöver gölde 'yüzdürülerek' karaya

Adada hasat yapan biçerdöver gölde ''yüzdürülerek'' karaya çıkarıldı