• $7,1646
  • €8,7401
  • 414.301
  • 1483.02
27 Ocak 2021 Çarşamba 09:39 | Son Güncelleme:

Ramo'ya bomba bir transfer daha! Ünlü oyuncu Korkut karakteri ile ekranlara dönüyor

Ramo'ya bomba bir transfer daha! Ünlü oyuncu Korkut karakteri ile ekranlara dönüyor

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yerini alan Ramo, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in rol aldığı Ramo kadrosuna ünlü oyuncu Selim Erdoğan dahil oldu. Bir süredir ekranlardan uzak olan Selim Erdoğan, Ramo'da Korkut karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in paylaştığı Show TV ekranlarının en sevilen yapımları arasında yerini alan Ramo dizisi her bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Birçok başarılı ismin kadrosunda yer aldığı Ramo dizisine yeni isimler de dahil olmaya devam ediyor.

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönecek olan Selim Erdoğan, Korkut karakteri ile Ramo kadrosuna dahil oldu. Korkut karakterinin Ramo'da nasıl bir yo izleyeceği ise şimdiden dizinin sıkı takipçilerini heyecanlandırdı.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Geçtiğimiz günlerde Cihangir Han karakterine hayat veren Olgun Şimşek ile Yavuz karakterine hayat veren Yiğit Özşener diziden ayrılmıştı.

SELİM ERDOĞAN KİMDİR?

1 Nisan 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Selim Erdoğan, ilk kez 1996-2003 yılları arasında yayınlanan Çiçek Taksi adlı dizi ile ekrana geldi. Ardından 1996'da zengin kadrosu ve senaryosuyla hafızalara kazınan Eşkıya adlı sinema filminde rol aldı. Sonrasında 2001'de Tatlı Hayat, 2002'de Azad ve Yarım Elma, 2003'te Alacakaranlık dizilerinde yer alan Selim Erdoğan, Duvara Karşı ve Vizontele Tuuba'da da bulundu.

<h3>Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gara tepkisi</h3><h3>'KATLİAMI ÜSTÜME YIKMAK İSTEDİ'</h3><p>G

24 Şubat 2021 Güncel Haberler

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü