• $7,4816
  • €9,0531
  • 441.831
  • 1556.77
25 Aralık 2020 Cuma 16:36 | Son Güncelleme:

Ramo'nun yıldızı Murat Yıldırım'dan romantik paylaşım! Böyle kutladı

Ramo'nun yıldızı Murat Yıldırım'dan romantik paylaşım! Böyle kutladı

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım yaptığı son paylaşımla sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. Cuma akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo dizisi ile büyük çıkış yakalayan Murat Yıldırım eşi Iman Elbani ile evliliklerinin 4. yılını kutladı. Yakışıklı oyuncu yaptığı paylaşıma “Hep yanımda kal...” notunu düştü.

Show Tv’nin sevilen dizisi Ramo’da Esra Bilgiç’le başrolleri paylaşan Murat Yıldırım evlilik yıl dönümünü unutmadı. Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı ile oyunculuk kariyerine ara veren Yıldırım, Ramo dizisiyle büyük bir çıkış yakaladı. Yıldırım, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla 2016 yılında evlendiği Iman Elbani ile evlilik yıldönümlerini kutladı.

“HEP YANIMDA KAL”

Murat Yıldırım eşi Iman Elbani ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak evliliklerinin 4. yıllarını kutladı. Yıldırım paylaşımına: “Hep yanımda kal... 4.yıl hatırası” notunu düştü. 

EŞİNDEN CEVAP GECİKMEDİ

Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani bu paylaşıma kayıtsız kalmadı. Elbani: "Bu harika 4 yıl için teşekkür ederim her şeyim. Seni çok seviyorum" yorumuyla Yıldırım'ın paylaşıma yorum yaptı. 

<p><span>Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Abdullah Macit, İstanbul'daki hava tahminler

İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Dünyanın ilk sanal savunma fuarı yoğun ilgi görüyor