• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
03 Nisan 2021 Cumartesi 10:14 | Son Güncelleme:

Ramo kaç bölüm sonra bitecek, ne zaman final yapacak? Ramo final mi yapacak?

Ramo kaç bölüm sonra bitecek, ne zaman final yapacak" Ramo final mi yapacak"

Show Tv'nin sevilen dizisi Ramo bu akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer aldığı dizi için final yapacağı konuşuluyor. Ramo final mi yapacak? Ramo dizisi kaç bölüm sonra bitecek? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından merak konusu oldu. Ramo dizisi hakkında son açıklamalara haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz...

Cuma akşamlarının reyting rekotmeni dizisi Ramo bu akşam yeni bölümüyle izleyicisine yine keyifli dakikalar yaşatacak. Sevilen dizi Ramo hakkında final iddiaları gündemde. Ramo final mi yapacak? Ramo dizisi kaç bölüm sonra bitecek? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı.

RAMO FİNAL Mİ YAPACAK?

Ramo dizisinden gelen son gelişme ise izleyenleri üzdü. Dizinin final haberini, Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter hesabından verdi. Habere göre, Ramo dizisi için final kararı alındı ve 5 bölüm sonra ekrana veda edecek.

BKM imzalı dizinin Show TV ile 2 yıllık bir anlaşma yaptığı da belirtilmekte. Anlaşma süresinin sona ermesi ile birlikte dizinin bayramdan önce ekrana vedası gündemde. Adana'dan İstanbul'a gelen dizinin hikayesinin Ramo'nun yeniden Adana'ya dönme hayaliyle birlikte bitişine de tanıklık edeceğiz.

Ünlü isimler oradaydı... Özge Özpirinçci'nin doğum günü partisine polis baskını! "Bizi onlar ihbar etti"

Üç dizi birden final yapıyor! İşte fişi çekilen diziler...

RAMO KAÇ BÖLÜM SONRA BİTECEK?

Bir değişiklik olmazsa, bugün (2 Nisan Cuma) 38. bölümü yayınlanacak olan dizinin 5 bölüm sonra ekrana veda edeceği ifade ediliyor.

RAMO 38. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Silahtar'a ulaşabilmek için Bulgaristan'da kurduğu oyunu ters giden Ramo, hiçbir gücünün olmadığı bir ülkede bir yandan Silahtar'a ulaşmaya çalışırken diğer yandan Doğu'yu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Onu kurtarmak için yaptıklarının bedeli düşündüğünden daha ağır olacaktır. En beklemediği anda Doğu'nun annesiyle ilgili bilgiye ulaşan Sibel, bu sırrı koruyabilmek için harekete geçer.

Hasan ise Afet'i kaybetmemek için uğraşmaktadır. Sarraf'ın ölümünü kullanarak Serdengeçtilerin en tepedeki kişiye ulaşmayı hedefleyen Şerif'in attığı beklenmedik adımlar Ramo'yu büyük bir tehlikenin eşiğine getirir.

Seni Çok Bekledim final mi yapacak? Seni Çok Bekledim bitiyor mu?

  • Ramo final mi yapıyor
  • Ramo final mi yapacak
  • Ramo bitiyor mu
  • Ramo kaç bölüm sonra bitecek
  • Ramo yeni bölüm
  • Ramo son bölüm
  • Ramo final tarihi
<p>Yurt içinde ve sınır ötesinde Türkiye yıllardır PKK terör örgütü ile mücadele ediyor. Sınır içind

Terörden temizlenen Hakkari'de büyük dönüşüm

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü

Artvin'de yayla göçleri başladı