• $7,3445
  • €8,8953
  • 410.207
  • 1528.82
16 Şubat 2021 Salı 15:21 | Son Güncelleme:

Ramo dizisinin Sibel'i Esra Bilgiç sosyal medya hesabını dondurdu! Sebebini kendisi açıkladı

Ramo dizisinin Sibel'i Esra Bilgiç sosyal medya hesabını dondurdu! Sebebini kendisi açıkladı

Heyecan seviyesini yüksek tutan sahnelere adını yazan Ramo dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Ramo dizisinde farklı karakterlere can veren ünlü oyuncular da en az dizi kadar merak ediliyor. Geçtiğimiz gülerde, ekranların reyting rekortmeni dizisi Ramo'da Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç, Twitter hesabını kapattı. Bilgiç'in Twitter hesabını dondurma sebebi ise şaşırttı.

Show TV'de Cuma günleri ekrana gelen Ramo dizisinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç ikilisi birbirlerine çok yakıştırılıyor. Dizinin yayın gününde sosyal medyadan da gündem oluşturan dizi hayranları, Ramo ve Sibel etiketleri ile dizi çiftinin fotoğraflarını paylaşıyor. Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç'in, bu yakıştırmalardan biraz rahatsız olduğu iddia edildi. Güzel oyuncu, bu iddiaların ardından Twitter hesabını kapattı.

Snop Magazin'in haberine göre; Bilgiç, Twitter'da kendisini dizide partneri olan Murat Yıldırım ile yakıştıranlar yüzünden Twitter hesabını kapatma kararı aldı. Kendisine gelen yakıştırma mesajlarından sıkılan Esra Bilgiç'in kafasını dinlemek için böyle bir kararı aldığı öğrenildi.

Bilgiç'in Twitter hesabını tekrar aktif hale getirip getirmeyeceği ise hayranları tarafından merak konusu oldu.

<p>Türkiye'nin merakla beklediği kontrollü normalleşme süreci başladı. Başkan Erdoğan Kabine toplant

Bir hafta sonra risk haritasında nasıl renkler göreceğiz?

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar

Endonezya'nın Sinabung Yanardağı'nda hareketlilik