• $ 6,8667
  • € 7,7999
  • 397.516
  • 118433
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
21 Ocak 2020 Salı 19:03 | Son Güncelleme:

Ramo dizisi nerede çekildi? Ramo dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte oyuncu kadrosu...

Ramo dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? sorusu dizi severler tarafından merak ediliyor. Ünlü yönetmen Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Ramo dizisinde başrolleri Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum ve Yiğit Özşener gibi isimler paylaşıyor. Salı günleri ekranda yer alan projenin konusu ve çekildiği yer araştırılıyor. Ramo dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? sorusunun yanıtı haberimizde..

Ramo dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? sorusu arama motorunda yoğun olarak aranıyor. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum ve Yiğit Özşener gibi isimleri bir araya getiren Ramo ikinci bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturan dizinin konusu, oyuncuları merak ediliyor. Ramo dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? sorusunun yanıtı haberimizde..

RAMO DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo’ seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Proje efendisine başkaldıran Ramo’nun sıra dışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

RAMO DİZİSİ OYUNCULARI

Dizide Ramo karakterini Murat Yıldırım canlandırmaktadır. Sibel karakterini ise daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Esra Bilgiç canlandırmaktadır.

Ramo dizisinde Hasan karakterini İlker Aksum, Yavuz karakterini Yiğit Özşener ve Boz karakterini ise Görkem Sevindirk canlandırmaktadır.

RAMO NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo’nun sıra dışı hayatının hikayesini ele alıyor.  

Nida Nur'un eski eşi Burak Etiler konuştu

Nida Nur'un eski eşi Burak Etiler konuştu

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü ile ilgili görseller ve çizimle

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü ile ilgili görseller ve çizimler sizlerle!

Kırkdilim projesi 670 milyon liraya mal olacak

Kırkdilim projesi 670 milyon liraya mal olacak

İnsanların ölümlerinden saniyeler önce çekilen fotoğ

İnsanların ölümlerinden saniyeler önce çekilen fotoğraflar