• $ 6,0851
  • € 6,5772
  • 313.542
  • 119196
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ramo 3. bölüm özeti...

Show Tv erkanlarında yayınlanan, başrollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in paylaştığı dizi salı akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Dizinin 3. bölümünde Yavuz’un boynuna ilmek geçirdiği Ramo bir kamyonete bindirilir ve Adana’nın yönetildiği odaya götürülür. Daha sonra olanlar ise herkesi şaşırtır.

Dizi Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik ve Yiğit Özşener gibi geniş oyuncu kadrosuyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Son bölümde Ramo, İstanbul’un hükmü karşısında ne yapacağını şaşırır ve ailesiyle karşı karşıya gelir. Vereceği karar ise işleri iyice zorlaştırır. 

RAMO 3. BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz’un boynuna ilmek geçirdiği Ramo bir kamyonete bindirilir ve Adana’nın yönetildiği odaya götürülür.

Kuralları çiğnemenin bedeli olarak cezasını çekecek ve sulhu sağlayacaktır!

Sulhu sağlamanın tek yolu, eski usulde, kız alıp kız vermektir; Yani Ramo Sibel’le… Neco da Ramo’nun kardeşi Fatoş’la evlenecektir. İstanbul’un bu şartına iki ailenin üyeleri de karşı çıkar. Sibel, babasının katiliyle evlenmeyecektir. Ramolar ise Fatoş’u Neco’ya vermeyeceğini söyler.

Diğer yandan ailenin başına geçen Süleyman’dan gizli iş çeviren Halef ve Neslihan, Seyhan’ın cezaevindeki ağabeyi Ceyhan’la iş birliği yapar.

Ramo, İstanbul’un hükmü karşısında ne yapacağını şaşırmış ailesiyle karşı karşıya gelmiştir. Vereceği karar iyice zorlaşmaktadır.

 

 

 

 

 


<p>Buğday Pazarı’nda esnaf oldukları öğrenilen akraba Sığak ve Zenciroğlu ailesi fertleri dün akşam

Viranşehir´de 1 Kişinin Öldüğü 13 Kişinin Yaralandığı Kavga Kamerada

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

İngiltere'de bulunmuştu... Kaçırılan eserler Türkiye'ye getirildi

DAEŞ'in infazcısı konuştu: Talimatı o veriyor