• $7,3515
  • €8,9446
  • 442.222
  • 1577.92
09 Ocak 2021 Cumartesi 09:47 | Son Güncelleme:

Ramo 27. son bölümde neler oldu? Ramo 28. bölüm fragmanı yayınlandı!

Ramo 27. son bölümde neler oldu" Ramo 28. bölüm fragmanı yayınlandı!

Show Tv'nin büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Ramo 27. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerinde yer aldığı dizinin 27. bölümünde çok önemli gelişmeler yaşandı. Irak'a giden ve burada ihanete uğrayan Ramo, ciddi bir yara aldı. İşte Ramo 28. bölüm fragmanı ve 27. bölümde yaşananlar...

Ramo 28. bölüm fragmanı yayınlandı! Cuma akşamlarının en iddialı yapımlarından olan Ramo 27. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerinde yer aldığı dizide yine heyecanlı dakikalar yaşandı. Ramo'nun 27. bölümünde Ramo, Yavuz'u öldürerek kendi ölüm fermanını da imzalamıştır. Hem Cihangir'in adamları, hem de Mazhar, Ramo'nun peşindedir artık.  

RAMO 28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ramo yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmanı seyredebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

RAMO 27. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo, Yavuz’u öldürerek kendi ölüm fermanı da imzalamıştır. Hem Cihangir’in adamları, hem de Mazhar, Ramo’nun peşindedir artık. 

Sibel, ailenin yanındadır ve o da bütün aile bireyleri gibi her yerde Ramo’yu arıyor ve bir an önce ona kavuşmayı diliyordur. Ramo’dan hiçbir iz yoktur. Oysa Ramo, Sibel’e ve ailesine kavuşabilmek için cehennemde ölüm kalım savaşı veriyordur.

SHOW TV RAMO 27. BÖLÜM İZLE!

RAMO OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo'da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Gerçek, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

RAMO DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır. Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar.

Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur. Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir. Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir…

Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira. Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder. Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır…

<p>Merkez Bankası Para Politikası Kurulu faiz kararını açıkladı. Yüzde 17 olan politika faizi artmad

Yılın ilk faiz kararı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Enerji timlerinin zorlu öesaisi

Bakan Kasapoğlu, Samsun'da kano durgunsu parkuru inşaatında inceleme yaptı