• $8,3649
  • €9,9418
  • 486.293
  • 1402.46
28 Ocak 2020 Salı 19:01 | Son Güncelleme:

Ramo 2. bölüm özeti...

Ramo 2. bölüm özeti...

Ekranların yeni dizisi Ramo yayın hayatına başladığı 1. bölüm itibarıyla büyük beğeni topladı ve izlenme rekorları kırdı. Başrollerini yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in paylaştığı dizi yayınlandıktan kısa bir süre sonra YouTube üzerinden 4 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı.

Show Tv’nin yeni dizisi Ramo geçtiğimiz hafta yayın hayatına başladı ve izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Yayınlandığı ilk bölüm itibarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi izlenme rekoru kırdı. Dizinin 1. bölümü YouTube’daki resmi sayfasında yayınlandıktan hemen sonra 4 milyon izlenmeye ulaştı. 

RAMO 2. BÖLÜM ÖZETİ

Ramo’nun Cengiz’i öldürmesiyle beraber Adana’da işler karışacak, Ramo bu hamlesinin bedelini hiç ummadığı bir şekilde ödeyecektir.

Ramo, can dostu Boz’u kurtarmış, Cengiz’i vurmuştur. Gözünü karartıp her şeyi riske atan Ramo, Boz’la beraber eve döner.

Haberi çoktan almış olan aile üyeleri öfkelidir. Ramo’nun meclisin kararını hiçe sayıp, başına buyruk davranması, bütün ailenin yok edilme fermanının da imzalanmasıdır. Her ne kadar aile üyeleri ona sırt çevirmiş görünse de, Fidan ve Fatoş Ramo’nun yanında durur.
Öte yandan Cengiz’in ölümü öğrenen Yıldırım ailesinin evine ateş düşer. Neslihan ve Halef karşılık verme planları yaparken duygularına yenilen Sibel, Ramo’dan hesap sormaya gider. Sibel, elindeki silahı Ramo’ya doğrultur ve babasının intikamını alacağını söyler. İkili hesaplaşır.

Ramo’nun Cengiz’i öldürmesiyle beraber Adana’da işler karışacak, Ramo bu hamlesinin bedelini hiç ummadığı bir şekilde ödeyecektir.

 

 

<p>Antalya bölgesinde 5'inci gününe giren orman yangınları, Kemer İlçesi'ndeki Çıralı Plajı'nda yuva

Yangın onları da etkiledi

Türkiye'deki yangınlarda son durum

Yurt genelinde yangınlar bu merkezden takip ediliyor

Komana Antik Kenti'nde kazı çalışmaları başladı