• $ 6,2288
  • € 6,8756
  • 327.083
  • 105689
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ramo 2. bölüm özeti...

Ekranların yeni dizisi Ramo yayın hayatına başladığı 1. bölüm itibarıyla büyük beğeni topladı ve izlenme rekorları kırdı. Başrollerini yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in paylaştığı dizi yayınlandıktan kısa bir süre sonra YouTube üzerinden 4 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı.

Show Tv’nin yeni dizisi Ramo geçtiğimiz hafta yayın hayatına başladı ve izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Yayınlandığı ilk bölüm itibarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi izlenme rekoru kırdı. Dizinin 1. bölümü YouTube’daki resmi sayfasında yayınlandıktan hemen sonra 4 milyon izlenmeye ulaştı. 

RAMO 2. BÖLÜM ÖZETİ

Ramo’nun Cengiz’i öldürmesiyle beraber Adana’da işler karışacak, Ramo bu hamlesinin bedelini hiç ummadığı bir şekilde ödeyecektir.

Ramo, can dostu Boz’u kurtarmış, Cengiz’i vurmuştur. Gözünü karartıp her şeyi riske atan Ramo, Boz’la beraber eve döner.

Haberi çoktan almış olan aile üyeleri öfkelidir. Ramo’nun meclisin kararını hiçe sayıp, başına buyruk davranması, bütün ailenin yok edilme fermanının da imzalanmasıdır. Her ne kadar aile üyeleri ona sırt çevirmiş görünse de, Fidan ve Fatoş Ramo’nun yanında durur.
Öte yandan Cengiz’in ölümü öğrenen Yıldırım ailesinin evine ateş düşer. Neslihan ve Halef karşılık verme planları yaparken duygularına yenilen Sibel, Ramo’dan hesap sormaya gider. Sibel, elindeki silahı Ramo’ya doğrultur ve babasının intikamını alacağını söyler. İkili hesaplaşır.

Ramo’nun Cengiz’i öldürmesiyle beraber Adana’da işler karışacak, Ramo bu hamlesinin bedelini hiç ummadığı bir şekilde ödeyecektir.

 

 


<p> TSK unsurlarınca, İdlib'deki operasyonlarda 17 günde 1709 rejim unsuru etkisiz hale getiril

Esed rejimine büyük darbe! Yeni görüntüler...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ünlüler 'İdlib' için tek yürek oldu! Dualarımız Mehmetçiklerimizle...

Türk spor kulüpleri Mehmetçiklerimizin yanında