• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87
24 Ekim 2020 Cumartesi 07:42 | Son Güncelleme:

Ramo 17. bölümde neler oldu? Ramo 18. yeni bölüm fragmanı yayında!

Ramo 17. bölümde neler oldu" Ramo 18. yeni bölüm fragmanı yayında!

Ramo 18. bölüm fragmanı yayında! Başrollerini Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı Ramo dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren sevilerek izleniyor. Cuma akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo 18. bölüm fragmanı ile gelecek bölümde neler olacağına dair ipuçları verecek. Dizinin 17. bölümünde Ramo, ağabeyi Hasan'ı hapisten kurtarmaya çalışırken kendisini korkunç olaylar dizisinin içinde bulur.

Show Tv’nin sevilen dizisi Ramo 23 Ekim Salı akşamı yayınlanan 17. bölümüyle izleyicilerine soluksuz dakikalar yaşattı. Başrollerini Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı Ramo’nun 17. bölümünde Fidan, Ramo’nun Kürşat’tan öğrendiği ipucunu Sibel’e söyleyerek ondan yardım ister. Sibel, ipucunun izini sürerken büyük bir tehlikeye doğru gittiğinin farkında değildir. Ramo yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar haberimizde...

RAMO 18. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ramo yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

RAMO 17. BÖLÜM ÖZETİ

Ramo, ağabeyi Hasan’ı hapisten kurtarmaya çalışırken kendisini korkunç olaylar dizisinin içinde bulur. Kürşat’tan bir şeyler öğrenememek isteyen Ramo’nın planı Kürşat’ın öldürülmesiyle boşa çıkar. Olay yerine polisler gelirken, çıkan çatışmada Ramo da yaralanır. Hasan, Ramo’nun kaçmasını sağlayabilmek için kendisini feda eder ve polise cinayet zanlısı olarak teslim olur.

Fidan, Ramo’nun Kürşat’tan öğrendiği ipucunu Sibel’e söyleyerek ondan yardım ister. Sibel, ipucunun izini sürerken büyük bir tehlikeye doğru gittiğinin farkında değildir. Diğer yandan Ramo, ağabeyi Hasan’ı hapisten kurtarmaya çalışırken kendisini korkunç olaylar dizisinin içinde bulur. Ramo, olayları araştırdıkça hiç beklemediği büyük belalara bulaşacaktır.

RAMO 17. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

RAMO DİZİSİ OYUNCULARI

Murat Yıldırım – Ramo

Esra Bilgiç – Sibel

İlker Aksum – Hasan

Yiğit Özşener – Yavuz

Görkem Sevindik – Boz

İdil Fırat – Fidan

Cemre Baysel – Fatoş

İlhan Şen – Neco

Rüzgar Aksoy – Halef

İlkay Kayku - Neslihan

<p>Akdeniz'de, merkez üssü Antalya'nın Gazipaşa ilçesi açıkları olan 5.2 büyüklüğünde depreme canlı

Depreme canlı yayında yakalandı: Korku dolu anlar kamerada

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yıllardır yanlış kullanıyoruz! İcat eden kişi amacını açıkladı

Toros Dağlarında yetişen iğneli andız adece pekmez olarak tüketiliyor