• $9,2131
  • €10,7613
  • 527.868
  • 1432.8
24 Ağustos 2021 Salı 09:51 | Son Güncelleme:

7 aylık hamile Bergüzar Korel koronavirüs aşısı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı

7 aylık hamile Bergüzar Korel koronavirüs aşısı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı

7 aylık hamile olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüs aşısı olduğunu duyurdu. Kaygılarını takipçileri ile paylaşıp içini döken Korel, "Yoğun bakımdaki gebelere virüsün bulaşma ihtimalinin üç kat daha yüksek olması psikolojimi bitirdi" ifadelerini kullandı.

3. kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Bergüzar Korel, kızı Leyla'ya kavuşmak için geri sayıma başladı. Pandemi döneminde arka arkaya hamile kaldığı için zor günler geçirdiğini ifade eden Korel, hislerini takipçileri ile paylaştı.

"HİÇ BİTMEYEN BİR KAYGI"

Aşı olduğu anları paylaşan Korel, şu ifadeleri kullandı: "Açık konuşacağım... Aşı olmak için doğuma bekliyordum. Riskleri konuştuğumuzda sahada çalışmadığım ve ilk günden bugüne çok izole yasadığım için dayanacaktım... Han'ı doğurup eve geldikten sonra pandeminin başlaması evden çıkmamak, yalnız bir bebek büyütmek tam rahatladık derken vakaların en yüksek olduğu zamanda sürpriz bir şekilde tekrar hamile olduğumu öğrenmem ve yine büyük korkularla oldukça dikkatli bir şekilde yaşamak, hiç bitmeyen bir kaygı...

"ÇOK YORULDUM"

Gerçek anlamda evden hiç çıkmadan geçen bir lohusalık ve tekrar gebelik... Çok yoruldum. Yoğun bakımdaki gebeler, şuan virüsün 3 katı daha yüksek bulaşıyor olması psikolojimi bitirdi. Ama en en en önemlisi yüz yüze eğitim olacağını ve okulların açılacağını öğrendiğim gün karar verdim bu sabah aşımı oldum. 30. haftadayım.

"ÖĞRETMENLER VE VELİLER LÜTFEN AŞINIZI OLUN"

Bu süreçten en çok etkilenenler okul sürecindeki çocuklar oldu. Unutmayın bu hastalığı çocuklar değil biz bulaştırıyoruz. Ve onlar bizim yüzümüzden 1,5 yıldır evdeler. Öğretmenler, veliler lütfen ama lütfen aşınızı olun. Bu yavruların hayatlarından yeterince çaldık buna hakkımız yok. Ben en başta geleceğimiz çocuklarımız için oldum bu aşıyı. Doktorunuzla konuşun ve birlikte karar verin."

<p> </p>

Arabeskin 'Babası' kim?

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor