• $7,3005
  • €8,7976
  • 404.632
  • 1527.45
16 Şubat 2021 Salı 10:01 | Son Güncelleme:

Danla Biliç'in sevgilisi Poyraz Teoman kimdir, kaç yaşında? Poyraz Teoman ne iş yapıyor, aslen nereli?

Danla Biliç'in sevgilisi Poyraz Teoman kimdir, kaç yaşında" Poyraz Teoman ne iş yapıyor, aslen nereli"

Poyraz Teoman ve Danla Biliç'in aşk yaşadığı iddiaları gündeme geldi. YouTube üzerinde çektiği makyaj videoları ile tanınan ve şöhreti yakalayan Danla Biliç'in yeni aşkı ile fotoğrafı konuşulmaya başlandı. Danla Biliç'in sevgilisi Poyraz Teoman kimdir, kaç yaşında? Poyraz Teoman ne iş yapıyor, aslen nereli?

Poyraz Teoman, Danla Biliç ile çekildiği fotoğraf ile gündemin en çok konuşulan isimleri arasında girdi. Biliç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Suç Ortağım" notuyla Teoman ile fotoğrafını paylaştı. Peki, Danla Biliç'in sevgilisi Poyraz Teoman kimdir, kaç yaşında? Poyraz Teoman ne iş yapıyor, aslen nereli?

POYRAZ TEOMAN KİMDİR?

Ankara'da yaşayan Poyraz Teoman, TED Ankara Koleji'nde lise eğitimini tamamladı. Ardından Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite yıllarında 1 yıl boyunca Paris'te Erasmus programına katıldı.

DANLA BİLİÇ KİMDİR?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya'da dünyaya gelmiştir.

Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir'dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Biliç, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır.

<p>Düşüncelerimizi durdurmanın bir yolu var mı? Uzman Psikolog Derya Yalçınkaya, aşırı düşünmenin sa

Aşırı düşünmekten nasıl kurtuluruz?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu