• $7,3561
  • €8,9358
  • 438.252
  • 1544.65
11 Ocak 2021 Pazartesi 14:45 | Son Güncelleme:

Popstar Bayhan'ın annesiyle ilgili itirafı kan dondurdu! Duyan kulaklarına inanamadı

Popstar Bayhan'ın annesiyle ilgili itirafı kan dondurdu! Duyan kulaklarına inanamadı

Popstar yarışmasıyla popüler olan Bayhan Gürhan, YouTube'da yayınlanan bir programa konuk oldu. Ailesiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Bayhan'ın, 'Annem ablamla bana fare zehri içirmeye çalıştı' sözleri adeta kan dondurdu.

Bir döneme damgasını vuran Popstar yarışması ile adını duyuran Bayhan Gürhan, geçtiğimiz gün YouTube yayınlanan programa konuk oldu. Yaptığı açıklamalar ile ağızları açık bırakan Bayhan, aile yaşantısından bahsederken şu ifadeleri kullandı:

'Evimiz Adana'da tarla kenarındaydı. Annem ve ablamla yaşardım. Babamın bizden bağımsız Almanya'da bambaşka bir hayatı vardı. Hatırladığım en net şey hep karnım açtı.'

'BİZE FARE ZEHRİ İÇİRMEYE ÇALIŞTI'

Annesinin vefatı hakkında da konuşan ünlü şarkıcı, yaşadıklarıyla ilgili şunları söyledi: ‘Annemin aramızdan ayrılışı çok üzücüdür. Bir gün birlikte fare zehri aldık ve evimize gittik. Eve vardığımızda zehri çay bardağına doldurdu. İlk önce ablama uzattı, o istemedi. Ardından bana uzattı, ben tam bardağı alıp içecekken ablam engelledi. Sonunda ise annem o zehirden içer gibi oldu. O an hatırladığım tek şey, bağırarak dışarı çıktı ve o andan sonra bir daha annemi hiç görmedim. Bu çaresizlikle yapılmış bir şeydi.

‘ÜVEY ANNEMİZ BİZİ AÇ BIRAKIRDI’

Ben çok kötü bir çocukluk yaşadım. Orada da üvey annemiz oldu. Bizi aç bırakırdı. Sonra kendimi Almanya'da bir çocuk esirgeme kurumunda buldum. Bir sene boyunca rahibeler bize baktı. Ablam, Almanya'da okumaya devam etti, ben Türkiye'ye geldim. Ablamı orada trafik kazasında kaybettik.'

<p>HDP’nin Esenyurt ilçe binasına düzenlenen operasyon  kapsamında terör örgütü elebaşı Abdull

HDP siyasette sona mı yaklaştı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, Elazığ'da deprem konutları anahtar teslim törenine katıldı

Mutfakta işinizi yarayacak pratik bilgiler! Yumurtayı pişirirken içine buz atarsanız...