• $8,0901
  • €9,6909
  • 458.194
  • 1411.23
23 Mart 2021 Salı 10:45 | Son Güncelleme:

Popstar Ajdar'ın konser istekleri dünya yıldızlarını geride bıraktı! Duyanlar şaştı kaldı

Popstar Ajdar'ın konser istekleri dünya yıldızlarını geride bıraktı! Duyanlar şaştı kaldı

Bir döneme damgasını vuran Popstar yarışması ile adını duyuran Ajdar, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk olmak için 1 milyon Euro isteyerek şaşırtırken konser taleplerini duyan inanamadı. Çıkardığı şarkılar ile şaşırtan Ajdar, Erbil'de sahne almak için 5 milyon Euro, bir otelin tüm odaları, 200 kişilik koruma, 25 otomobil talep etti.

2003 yılında katıldığı Popstar yarışması ile popüler olan Ajdar, çıkardığı şarkılar ve söylemleri ile Türkiye'nin magazin gündeminde yer alan en renkli kişilikleri arasında yerini alıyor.

Armağan Çağlayan'ın Youtube'da yayınlanan programına katılmak için 1 milyon Euro talep eden Ajdar, herkesi şaşırtmıştı.

Erbil'de bir festivale davet edilen ve sahne alması istenen Ajdar'ın istekleri yok artık dedirtti. Ajdar, sahne almak için 5 milyon Euro, bir otelin tüm odaları, 200 kişilik koruma, 25 otomobil talep etti.

Ajdar'ın istekleri sosyal medyada büyük ses getirirken 'Sirk gösterisi, stand up ve çikita muz gibi müthiş hit olmuş şarkılar bir arada. Birçok hizmet bir arada. 5 milyon Euro az bile yiğidime. İşin enteresanı insan Türkiye'de bu herife bu parayı verecek birilerinin olduğuna inanmadan edemiyor.' ve 'Peki ya teklif gelmiş olması...' gibi yorumlar yapıldı.

<h3>Süper Lig'in 35. haftasında Beşiktaş, MKE Ankaragücü'nü konuk edecek. Cuma günü oynanacak olan B

Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü

Hafta sonu marketler açık mı? Marketlerin çalışma saatleri değişti mi

Seyahat izin belgesi nasıl alınır?

Çanakkale'de kargo gemisi karaya oturdu! Gemi için çalışma başlatıldı.