• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
30 Mart 2020 Pazartesi 15:32 | Son Güncelleme:

Pınar Deniz'in koronavirüse yakalanan anneannesi vefat etti!

Pınar Deniz'in koronavirüse yakalanan anneannesi vefat etti!

Önceki hafta koronavirüs şüphesiyle anneannesinin karantinaya alındığını gözyaşları içinde sosyal medya hesabından duyuran Pınar Deniz'den üzücü haber geldi. Deniz'in anneannesi hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, önceki hafta hastaneden gözyaşı  içinde videolar paylaşmış ve anneannesinin koronavirüs şüphesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı. Deniz, hastanede tedavisi devam eden anneannesinin hafta sonu acı haberini aldı. 

ANNEANNESİNİ KAYBETTİ

Tv100'ün haberine göre; Ünlü oyuncunun anneannesi, koronavirüs nedeniyle vefat etti. Gözyaşlarına boğulan Deniz'e taziye mesajları yağıyor.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır.

<p>Öğretmenler Günü'nde öğretmenleri hedef alarak bir skandala imza atan CHP Genel Başkanı Kemal Kıl

'Sizin Türkiye Cumhuriyeti'yle bir kavganız mı var?'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları ve özellikleri

Film gibi soygun! Ağır silahlı 30 kişi bankaya saldırı düzenledi