• $8,5028
  • €10,2879
  • 497.983
  • 1441.33
22 Nisan 2021 Perşembe 10:41 | Son Güncelleme:

Pınar Deniz koronavirüse yakalanan ailesinin yaşadıklarını anlattı: O çaresizliği hiç unutmam

Pınar Deniz koronavirüse yakalanan ailesinin yaşadıklarını anlattı: O çaresizliği hiç unutmam

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı Aşkın Kıyameti filmi için çekimlere başlayan güzel oyuncu Pınar Deniz, Alem dergisi için objektif karşısına geçerken dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ailesinin koronavirüse yakalandığı dönemde yaşadıklarını anlatan Deniz, 'Evde yaşadığımız çaresizliği de hiç unutmayacağım. Hayata baktığım yeri güçlendirdi ve ne kadar 'an'dan ibaret olduğumuzu daha iyi anladım.' dedi.

Aşkın Kıyameti filmi ile yeniden sete çıkan başarılı ve güzel oyuncu Pınar Deniz, Alem dergisi için birbirinden güzel pozlar verdi. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Pınar Deniz, ailesinin koronavirüse yakalandığı dönemde neler yaşadığını da anlattı.

'ARTIK GELECEĞE DAİR BÜYÜK CÜMLELER KURMUYORUM'

Gelecek planları sorulan Pınar Deniz, şunları söyledi: 'Bilmiyorum. Artık geleceğe dair büyük cümleler kurmuyorum. Yoldayım ve karşıma çıkanı olduğu gibi kabul ettiğimde beni şaşırtacak ya da öğreneceğim çok fazla şey oluyor zaten. Spesifik olarak Afrika'ya gitmek çok istiyorum. Dünyanın her yerinde belli dönemlerde yaşayıp orada kendimi yerel halktan biri gibi hissetmek istiyorum.'

Hayatının üç dönüm noktasından da bahseden Pınar Deniz, 'Lise 3'te felsefeyle tanıştım. Hayata bakış açımın değiştiği, büyüdüğümü hissettiğim ilk yıldı. 'Vatanım Sensin' dizisinde oynamak hem kariyer hem mental anlamda dönüm noktamdı.

'YAŞADIĞIMIZ ÇARESİZLİĞİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM'

Tüm ailemin COVID-19 yüzünden hastanede yatmasını ve bizim evde yaşadığımız çaresizliği de hiç unutmayacağım. Hayata baktığım yeri güçlendirdi ve ne kadar 'an'dan ibaret olduğumuzu daha iyi anladım.' ifadelerini kullandı.

<p>Akşam Gazetesi Spor Müdürü Kenan Karcı Süper Lig'de tüm  merak edilenleri Ezgi Aşık'a anlattı.</p

Süper Lig'de şampiyon kim olur?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı