• $8,0939
  • €9,5787
  • 496.521
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Temmuz 2020 Perşembe 09:01 | Son Güncelleme:

Pete ve Ejderhası filmi konusu nedir, oyuncuları arasında kimler var?

Pete ve Ejderhası filmi konusu nedir, oyuncuları arasında kimler var"

Akşam ATV ekranlarında fantastik bir aile filmi olan Pete ve Ejderhası yayınlanacak. Çocukları ekran başına kilitleyecek olan film Pete ve Ejderhası bir Amerikan fantezi macera filmidir. Lowery ve Toby Halbrooks tarafından yazılan Pete ve Ejderhası, akşam saat 20:00'da ekranlara gelecek.

Amerikan yapımı fantastik macera filmi Pete ve Ejderhası bu akşam ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak. Lowery ve Toby Halbrooks tarafından yazılan tarafından yazılan Pete ve Ejderhası filminin yönetmen kadrosunda David Lowery bulunuyor. 2016 yılından gösterime girecek olan Pete ve Ejderhası Disney'in 1977 yapımı animasyonlu müzikal filminin versiyonudur.

PETE VE EJDERHASI KONUSU NEDİR?

Disney’in sevilen aile filminin yeniden çekimi olan “Pete ve Ejderhası” Pete isimli yetim bir çocukla en iyi dostu ve aynı zamanda bir ejderha olan Elliott’ın maceralarını konu alıyor. Yaşlı ahşap oymacısı Bay Meacham, yıllardır mahalle çocuklarını Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan acımasız ejderha hikayeleri anlatan neşeli bir adamdır.

Orman bekçisi olarak çalışan kızı Grace bu hikayeleri gerçeklikten uzak bulsa da günün birinde ormanda yaşayan Pete ile tanışır. 10 yaşında, ailesi ve evi olmayan gizemli bir çocuk olan Pete ormanda Elliott isimli yeşil, dev bir ejderhayla birlikte yaşadığını iddia etmektedir. Pete’in anlattığı ejderha Elliott, Bay Meacham’ın hikayelerindeki ejderhaya son derece benzemektedir. Grace, babası Jack’in ve 11 yaşındaki Natalie’nin yardımıyla Pete’in geldiği, ait olduğu yeri ve ejderhayla ilgili gerçeği ortaya çıkartmak için yola koyulur...

PETE VE EJDERHASI OYUNCULARI KİM?

Filmin oyucu kadrosunda; Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Oakes Fegle gibi isimler yer alıyor.

-Yönetmen: David Lowery

-Yapım Yılı: 2016

-Ülke: ABD

-Tür: Aile, Fantastik, Komedi, Macera

<p>Kurgu: <a href='mailto:can.yildiz@turkmedya.com.tr'>can.yildiz@turkmedya.com.tr</a></p><p>Editör:

ABD seçimlerinde ne olacak: Trump mı Biden mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sosyal medyada linç yiyen Türkiye güzeli Şevval Şahin'e ünlülerden destek

Adana'da kocasının kıskançlık nedeniyle eve kilitlediği kadın koruma altına alındı