• $8,5251
  • €10,12
  • 497.099
  • 1420.46
31 Mayıs 2021 Pazartesi 19:16 | Son Güncelleme:

Pelin Öztekin'in havuz paylaşımı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü

Pelin Öztekin'in havuz paylaşımı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası 93 kilo veren oyuncu Pelin Öztekin'in sosyal medya paylaşımı olay oldu .Geçtiğimiz aylarda usta oyuncu babası Rasim Öztekin'i kaybeden ünlü ismin, tatilde yaptığı havuz paylaşımı sosyal medya kullanıcıları adeta ikiye böldü.

Rasim Öztekin'in kızı oyuncu Pelin Öztekin sosyal medya paylaşımı ile gündem oldu. Verdiği kilolarla adından söz ettiren ve geçtiğimiz mart ayında babası Rasim Öztekin'i kaybeden Pelin Öztekin sosyal medya paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti.

153 kilo iken geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası fazlalıkları ile vedalaşan ve 60 kiloya kadar düşen Pelin Öztekin, 8 Mart'ta babası Rasim Öztekin'in kalp krizi sonucu hayata gözlerini yummasının ardından yaptığı duygusal paylaşımlarla çok konuşulmuştu.

Babasını birkaç ay önce kaybeden oyuncunun yaz sezonunun gelmesiyle havuzda paylaşım yapması sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

33 yaşındaki oyuncunun Instagram hesabında "Sezonum başladı" notuy il havuz içinden yaptığı paylaşımı kimi hayranları tarafından beğeni toplarken kimi takipçileri tarafından da eleştiri aldı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları "Hiç yakıştıramadım ve de hiç beğenmedim", "Yakın zamanda babanız vefat etti, bari bir süre üzülüyormuş gibi yapın" gibi yorumlarlar ünlü oyuncuya tepki gösterirken kimi kullanıcılar da "Rahat bırakın insanları illa 7/24 ağlasın mı", Her şeye rağmen hayat devam ediyor, baban da mutlu olmanı ister", "Millete ahlak dersi vermeyi bırakın" gibi yorumlarda bulundular.

<p class='MsoNormal'>CZN lakaplı Burak Özdemir de Antalya'ya giden isimlerden  oldu. Uyarılarına rağ

CZN Burak Özdemir yangına müdahale ederken şov yapmakla suçlandı

Diyarbakır'da Amida Höyük'teki kazılarda 1. Dünya Savaşı'ndan kalma 782 el bombası bulundu

Siirt'te sağlık ekiplerini köyde gören vatandaşlar aşı olmak için kuyruk oluşturdu

İHA'ların tespit ettiği orman yangınları, helikopter ve uçakların müdahalesiyle kontrol altına alındı