• $7,867
  • €9,3066
  • 483.006
  • 1210.41
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Eylül 2020 Çarşamba 17:42 | Son Güncelleme:

Pelin Karahan'ın yaza veda pozu hayran bıraktı!

Pelin Karahan'ın yaza veda pozu hayran bıraktı!

Kavak Yelleri dizisi ile yıldızı parlayan Pelin Karahan'ın sosyal meyda paylaşımları gündemden düşmüyor. Pelin Karahan'ın yaza veda pozu hayran bıraktı. İki çocuk annesi olan Pelin Karahan kusursuz fiziği ile beğeni büyük beğeni topluyor. Yazı ailesi ile tatilde geçiren Pelin Karahan teknede verdiği pozlarla gündeme gelmişti.

Kavak Yelleri dizisiyle tanıdığımız Pelin Karahan 2014 yılında Bedri Güntay ile evlenmişti. İki çocuk annesi olan Pelin Karahan kusursuz fiziği ile büyük beğeni topluyor. Pelin Karahan'ın yaza veda pozu hayran bıraktı.

Pelin Karahan, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla hayranlarını mest etmeye devam ediyor. Kilo veren ve pozlarıyla da göz dolduran oyuncu, yaza böyle veda etti.

İşte, Pelin Karahan'ın o paylaşımı;

PELİN KARAHAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Oyunculuk kariyerinde başarılı çalışmalara imza atarak adını duyuran ancak popülerliğini Kavak Yelleri isimli televizyon dizisi ile kazanan başarılı oyuncu Pelin Karahan, 6 Ekim 1984’te doğdu. Ankara Arı Koleji’nde İlkokulu okudu. Ortaokulu Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulunda ve Ödemiş İlköğretim Okulunda bitirdikten sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesinden mezun oldu.

Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Turizm İşletme’de okudu. Okul bitince İstanbul’a geldi İnteraktif reklam hizmeti veren bir şirkette müşteri ve halkla ilişkilerde çalıştı.

Aynı zamanda manken Neşe Erberk’in Erberk Ajans’sına kaydoldu. Demirdöküm reklam filmi ile reklam çekimlerine başladı. Daha sonra Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti,Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı.

Pelin Karahan, 2007 – 2011 yılları arasında "Kavak Yelleri" adlı dizide İbrahim Kendirci,Dağhan Külegeç, Aslı Enver, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı.

2011 yılında Medya ve Sanat Ödüllerinden, Kavak Yelleri dizisindeki rolü için “En Başarılı Bayan Dizi Oyuncusu” ödülünü kazanmıştır.

Pelin Karahan, 23 Ekim 2011 tarihinde pilates eğitmeni Erdinç Bekiroglu ile Barcelona'da evlendi. 19 Kasım 2013 tarihinde boşandı.

24 Haziran 2014 tarihinde iş adamı Bedri Güntay ile Adile Sultan Sarayı'nda evlendi. 27 Aralık 2014 tarihinde Ali Demir adında bir oğlu oldu.

Pelin Karahan, 2012 yılında da “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Mihrimah Sultan karakterini hayat veren Pelin Karahan, en son Yeter dizisinde Aylin karakterini canlandırdı.

<p>Editör:</p><p><a href='#0'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></p><p>Başkan Erdoğan'dan Ma

20 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1300 yıllık anıt ağacın zeytinleri hasat edildi

Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı