• $7,3893
  • €8,9539
  • 437.324
  • 1496.87
09 Ocak 2021 Cumartesi 09:57 | Son Güncelleme:

Payitaht Abdülhamid 134. bölüm fragmanı yayınlandı! Payitaht Abdülhamid 133. bölümde neler oldu?

Payitaht Abdülhamid 134. bölüm fragmanı yayınlandı! Payitaht Abdülhamid 133. bölümde neler oldu"

Payitaht Abdülhamid 134. bölüm fragmanı yakından takip ediliyor. Ekranların severek takip edilen dizisinde geçen hafta Mason Paşa'nın kim olduğu öğrenilmişti. Bu hafta Abdülhamid, Ahmet Nuri aracılığıyla ihanet içinde olan başka paşanın var olup olmadığını tespit edecek. Diğer taraftan Naime, Saliha Sultan'ın göndermek için annesinin adından bir mektup yazıyor. Payitaht Abdülhamid 134. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid her cuma akşamı TRT 1'de ekrana geliyor. Bu hafta ekrana gelen yeni bölümde Ahmet Nuri, başka ihanet eden paşa olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor. Naime, Saliha Sultan'ı saraydan göndermek için annesinin ağzından mektup yazıyor ve bu mektup Abdülhamid'in eline ulaşıyor. Payitaht Abdülhamid 134. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid 133. bölüm izleme linki... 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 134. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 133. BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Abdülhamid, Ahmet Nuri vasıtasıyla başka ihanet eden paşa olup olmadığını tespit etmeye çalışır. Ahmet Nuri Hechler’de gizli olan, masonlara büyük darbe vuracak evrakın peşindedir. Gizli deftere ulaşan Eşref Aziz, hem geçmişe dair hesaplaşmasını sonlandırmak, hem de oğlu Ali Osman’ı kurtarmak için Tatavlalı’nın izini sürer.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 133. BÖLÜM İZLEME LİNKİ!

Naime, Saliha Sultan’ın sarayda kalacağını öğrenince annesinin ağzından babasına mektup yazar. Abdülhamid böylece annesini affedip geri çağıracak, Saliha Sultan da saraydan ayrılmak zorunda kalacaktır. Fatma kardeşi Aliye’den iyice kuşkulanır. Saliha Emsal’in verdiği taktiklerle hünkarın gönlüne girmeye çalışırken, Abdülhamid’in önüne Bidar Sultan’ın mektubu gelir. Naime bu kez amacına ulaşacağından emindir.

<p>Sefirin Kızı'na transfer olan Tuba Büyüküstün neden bu kadar konuşuldu?</p><p>Rahatsızlığı sebebi

Haftanın Magazin Başlıkları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Define için 45 metre tünel kazmışlar! Suç üstü yakalandılar

Klozeti açınca dev yılanla göz göze geldi! İşte o korku dolu anlar...