• $7,381
  • €8,9364
  • 437.562
  • 1467
26 Aralık 2020 Cumartesi 09:37 | Son Güncelleme:

Payitaht Abdülhamid 132. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid Mason Paşa kim?

Payitaht Abdülhamid 132. bölüm fragmanı yayınlandı mı" Payitaht Abdülhamid Mason Paşa kim"

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Dizide her hafta yaşanan olaylar seyirciyi ekran başına kilitliyor. Cuma akşamları TRT 1'de yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü ve başarılı isimler yer alıyor. Abdülhamid karakterin canlandıran Bülent İnal, yeni bölümde Mason Paşa'yı gözlerimle gördüm ifadesini kullanıyor. Peki, Payitaht Abdülhamid Mason Paşa kim? Payitaht Abdülhamid 132. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht Abdülhamid 132. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. TRT 1'in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid her cuma ekrana geliyor. Tarihi olayları baz alarak yazılan senaryoda izleyenlerin ekran başına kilitleniyor. Bülent İnal ve Bahadır Yenişehirlioğlu gibi isimler dizide yer alıyor. Payitaht Abdülhamid 132. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid Mason Paşa kim?  

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 132. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Payitaht Abdülhamid 132. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman gelince haberimize eklenecektir.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD MASON PAŞA KİM? 

Payitaht Payitaht Abdülhamid Mason Paşa'nın kim olduğu dizide henüz açıklanmadı. Bu haftaki yeni bölümde, kim olduğunun ortaya çıkacağı ön görülüyor. Bu akşam yeni bölümde olacak olan olaylar ise şu şekilde:

Tüm Paşaların postaneye gelmesi ile işler iyice karışır. Abdülhamid, Mason Paşa kim sorusunun cevabını Manyas’a oynadığı oyunla alacağına emindir. Selanik’e Mason toplantısına Mason Paşayı ulaştırma çabasında olan Manyas’a bir oyun daha kurulur. Saraydan uzak bir hayat geçiren, hafiyelikte oldukça mahir Şehzade Ahmet Nuri Efendi artık devrededir. Büyük loca olarak ilk toplantılarını gerçekleştirmek isteyen Masonlar bu toplantıda yüzlerini birbirilerine de ifşa edeceklerdir. Mason Paşa’nın güzergahını elde etmek isteyen Ahmet Nuri Efendi’yi türlü zorluklar bekler.

Mahmut Paşa ise üvey ablası Sabuha’nın mirasını almakta kararlıdır. Miras için önündeki tek engel olan yeğeni Kani’ye oyunlar oynamaya devam eder. Karekin kardeşi Armen’in ölümü üzere Eşref’ten intikam almanın peşine düşer. Söğütlü ve Nadir Efendi ile beraber karşı plan yapan Eşref Aziz’i Karekin’le büyük hesaplaşma beklemektedir.

Saliha Emsal’in araştırmaları sonucu yemek davetine niye kimsenin gelmediğini öğrenir. Naime’yle bir kez daha iyi niyetle konuşur. Zekiye ve Fatma da Naime ve Aliye’nin yaptıkları tertiplerden rahatsızdırlar. İkisiyle de konuşmaları fayda etmez. Abdülhamid’in gözünde Saliha’yı küçük düşürmek için yeni bir tertip hazırlamışlardır. Ancak bu kez hazırladıkları tertip Saliha kadar Abdülhamid’in de canını yakacaktır.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Holokost, Bosna, Ruanda, Kamboçya gibi trajedilerin tekerrür etmeme

Başkan Erdoğan'dan uluslararası topluma çağrı: Harekete geçin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aizanoi Antik Kenti'nde ''Roma'nın sikke koleksiyonu'' bulundu

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin Erzurum Olağan Kongresi'ne canlı bağlantı ile katıldı