• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
18 Şubat 2021 Perşembe 10:23 | Son Güncelleme:

Doğum gününde sürpriz teklif: Paris Hilton sonsuza kadar evet dedi

Doğum gününde sürpriz teklif: Paris Hilton sonsuza kadar evet dedi
AKSAM.COM.TR

Sosyetik güzel Paris Hilton dün 40'ıncı yaşını kutladı. Yaklaşık bir yıldır ilişki yaşadığı sevgilisi Carter Reum, Hilton'a bu özel gününde evlenme teklifi etti. Nişan fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Paris Hilton'un çok mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.

Hilton otellerinin varisi ve DJ Paris Hilton dün özel bir adada ailesiyle birlikte 40'ıncı yaşını kutladı. Bu özel günde ise erkek arkadaşı Carter Reum'un evlilik teklifine "evet" dedi.

Plajda yapılan nişan esnasında çekilmiş fotoğrafları Instagram sayfasında paylaşan Paris Hilton, "Doğum günüm için tropikal cennete özel bir yolculuk planladı. Sahilden akşam yemeğine doğru yürürken, Carter bizi çiçeklerle süslenmiş bir kulübeye götürdü ve diz çöktü. Evet, sonsuza kadar evet dedim. Sonsuza dek birlikte olmayı tercih edeceğim başka kimse yok." açıklamasını yaptı.

MİLYON DOLARLIK YÜZÜK

2 Milyon dolar değerinde ki zümrüt kesim pırlanta yüzüğünü sosyal medya hesabından paylaşan Hilton, Ocak 2020'de Altın Küre partisinde birlikte görüntülendiği VEEV Spirits şirketinin kurucu ortağı Carter Reum ile romantik ilişkisini Nisan 2020'de duyurmuştu.

Dördüncü kez nişanlanan Paris Hilton'ın nişan haberi "This Is Paris" adlı podcast'inin yayınlanmasından birkaç gün öncesine geldi. Bu yüzden Hilton'ın bu nişan haberinin podcast'i için bir reklam olduğu ve programının ilk bölümünde çoğunlukla nişanından konuşacağı düşünülüyor.

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı